رنگ ساندورا - لیست قیمت محصولات ساندورا و خرید - پخش رنگ و چسب محمدی

رنگ ساندورا – لیست قیمت محصولات ساندورا و خرید

پوستر لیست قیمت ساندورا

لیست قیمت ساندورا


1.5
(15)

رنگ ساندورا یکی از شرکت های تولیدی رنگ در ایران است.لیست قیمت جدید تمامی محصولات شرکت ساندورا مورخ 99/07/21 قرار داده شده است.لیست قیمت رنگ ساندورا در پایین همین صفحه درج شده است.

درباره رنگ ساندورا

شرکت تولیدی شیمی گران فردا با برند تجاری Sandora فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه ی تولید انواع رنگ های ساختمانی پایه آب جهت نماهای داخلی و خارجی ، پایه حلال و ایزولاسیون آغاز نمود که با تولید نسل جدید رنگ های آکریلیک و دکوراتیو توانسته است سهم قابل توجهی از بازار داخلی کشور و همچنین صادرات به کشورهای همجوار را به خود اختصاص دهد .
شرکت تولیدی شیمی گران فردا یا  رنگ ساندورا به عنوان واحد نمونه کیفیت استان تهران در سال 1393 از طرف سازمان صنعت معدن و تجارت توانسته در مجموعه ای جوان و پویا با ارائه ی محصولات با کیفیت و جدیدترین فرمولاسیون روز دنیا و بهترین خدمات اعم از آموزش مجریان و مشتریان در سراسر کشور و رضایت مصرف کنندگان ، مشتری مداری را سرلوحه ی کار خویش قرار دهد .
از اهداف مهم این شرکت ، در راستای حمایت و مشارکت در صیانت از محیط زیست ، تولید هر چه بیشتر  رنگ های پایه آب می باشد و تلاش می شود رفتاری مبتنی بر احترام به محیط زیست در امور شرکت و خانواده ی بزرگ Sandora پیشه شود.
شرکت تولیدی شیمی گران فردا در راستای رشد دانش و فناوری روز و افزایش سیستم پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان ، آزمایشگاه کنترل کیفیت خود را با استفاده از دانش و تجارب متخصصین خود تجهیز نموده و فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی گسترده ای را همواره هدایت می نماید .
شرکت تولیدی شیمی گران فردا نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO سری 9001 ، 10002 ، 14001 ، 18001  مبادرت نموده و موفق به اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و تایید اداره استاندارد ایران و دریافت 5 نشان استاندارد ملی ، گردیده است .

 

ویدیوی کارخانه ساندورا

 

 

همواره شعار تیم رنگ ساندورا : رضایت مندی مشتریان پشتوانه ای قوی برای نیل به اهداف بزرگ ماست .

 

شرکت شیمی گران فردا

شرکت تولیدی و رنگسازی شیمی گران فردا با برند تجاری ساندورا در زمینه تولید انواع رنگهای پایه­آب و پایه حلال – دکوراتیو – رنگهای نما و … با بهره گیری از ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت تلاش روز افزون خود را در جهت تولید محصول با کیفیت در جهت رضایت مشتریان و مصرف کنندگان بکار گرفته است.

این شرکت با دارا بودن نشان استانداردهای ملی ایران و همچنین گواهینامه های کیفی محصول ،خط مشی خود را در تولید محصول با کیفیت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی جهت گسترش بازارهای داخلی و خارجی قرارداده است. کارشناسان شرکت ساندورا در واحد فروش و خدمات پس از فروش از طریق ایجاد مکانیزم های ارتباطی با مشتریان با ارائه مشاوره فنی-بازرسی و آموزشی مورد نیاز کارفرمایان – پیمانکاران – مشتریان در حوزه رنگ در جهت ارتقاء سطح کیفی و رضایتمندی مشتریان حرکت می نماید.

شرکت رنگ ساندورا تولید کننده انواع :

 • رنگ آکریلیک داخلی
 • رنگ آکریلیک داخلی ظرف فلزی مخصوص صادرات
 • مادر رنگ آکریلیک جهت پلاستیک و آکریلیک
 • رنگ پلاستیک با رزین P.V.A
 • رنگ آکریلیک مات داخلی
 • رنگ روغنی آلکیدی بر پایه حلال
 • رنگ دکوراتیو داخلی
 • رنگ تزئینی
 • رنگ آکریلیک ساده نمای خارجی سیلیکونی مات و شاین
 • رنگ آکریلیک بافت دار (تکسچر) و الاستیک
 • رنگ طرح سنگ(ماله ای)
 • رنگ های پاششی
 • رنگ آستری,بتونه,ایزولاسیون و لاک
 • رنگ تمام آکریلیک بیس A.C

 

لیست قیمت رنگ ساندورا :

توجه : لیست قیمت زیر در تاریخ 1399/07/21 تنظیم شده است و در حال اجرا میباشد.احنمال تغییر این لیست قیمت در روز های آتی امکان پذیر است.شما میتوانید دوباره با مراجعه به همین صفحهاز لیست قیمت جدید یا تغییرات احتمالی در این لیست قیمت با خبر شوید.

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه اول

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه دوم

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه سوم

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه چهارم

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه پنجم

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه ششم

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه هفتم

 

ساندورا لیست قیمت رنگ ساندورا21-07-99 صفحه هشتم

–> جهت دانلود لیست قیمت محصولات ساندورا در فرمت فایل PDF به صورت مستقیم میتوانید از دکمه زیر برای دانلود استفاده کنید.

دانلود لیست قیمت محصولات رنگ ساندورا به صورت فایل PDF

 

آرشیو لیست قیمت های شرکت ساندورا  :

توجه : تمامی لیست قیمت های درج شده در این قسمت منقضی و از اعتبار ساقط میباشند.درج این لیست قیمت ها در سایت پخش رنگ و چسب محمدی صرفا جهت اطلاع شما میباشد.لذا هیچ گونی اعتباری ندارند و میبایست به لیست قیمت درج شده در بالای این متن توجه کرد.

 

لیست قیمت ساندورا مورخ 97/07/03

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

لیست قیمت

sandorasandora paintاموزش رنگ ساندوراانواع رنگ ساندوراایزولاسیون و لاک ساندورابتونهخرید رنگ ساندورارنگ آستریرنگ آکریلیک بافت دار (تکسچر) و الاستیک ساندورارنگ آکریلیک داخلی ساندورارنگ آکریلیک داخلی ظرف فلزی مخصوص صادرات ساندورارنگ آکریلیک ساده نمای خارجی سیلیکونی مات و شاین ساندورارنگ آکریلیک مات داخلی ساندورارنگ اکریلیک ساندورارنگ پلاستیک با رزین P.V.A ساندورارنگ پلاستیک ساندورارنگ تزئینی ساندورارنگ تمام آکریلیک بیس A.C ساندورارنگ دکوراتیو داخلی ساندورارنگ دکوراتیو ساندورارنگ روغنی آلکیدی بر پایه حلال ساندورارنگ ساختمان ساندورارنگ ساندورا ترکرنگ طرح سنگ(ماله ای) ساندورارنگ نما ساندورارنگ های پاششی ساندورارنگ های ساندورارنگسازی ساندوراساندوراشرکت ساندورافروش رنگ ساندورافیلم رنگ ساندوراقیمت رنگ ساندوراکارخانه رنگ ساندورالیست قیمت ساندورامادر رنگ آکریلیک جهت پلاستیک و آکریلیک ساندورامادر رنگ ساندورامادررنگ های ساندورانمایندگی رنگ ساندورانمایندگی رنگ ساندورا اصفهاننمایندگی رنگ ساندورا در اصفهاننمایندگی رنگ ساندورا در تبریزنمایندگی رنگ ساندورا در تهران

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.