رنگ اطلس – خرید و مشاهده جدید ترین لیست قیمت رنگارنگ اطلس

جدیدترین لیست قیمت رنگ اطلس و رنگارنگ اطلس


4.5
(36)

این صفحه جهت درج و اطلاع رسانی جدیدیترین لیست قیمت رنگ اطلس طراحی شده است. شما میتوانید از آخرین تغییرات اعمال شده در قیمت محصولات شرکت رنگ اطلس مطلع شده و همچنین جهت آشنایی شما با محصولات این شرکت و کارخانه رنگ اطلس توضیحاتی قرار داده شه است.

لیست قیمت رنگ اطلس ( رنگارنگ اطلس )

لیست قیمت زیر از محصولات رنگ اطلس مورخ 99/07/19 در سایت قرار داده شده است. و کاملا بروز میباشد. تمامی ملاک فروش و خرید رنگ اطلس بر اساس لیست قیمت درج شده در پایین میباشد و سایر لیست قیمت ها منقضی شده هستند.

لیست قیمت رنگ اطلس 12-02-1400 صفحه اول

 

لیست قیمت رنگ اطلس 12-02-1400 صفحه دوم

 

لیست قیمت رنگ اطلس 12-02-1400 صفحه چهارم

 

لیست قیمت رنگ اطلس 12-02-1400 صفحه سوم

شما میتوانید لیست فوق از شرکت رنگ اطلس را به صورت فایل PDF با لینک مستقیم از سایت دانلود کرده و در رایانه شخصی خود ذخیره کنید.

لیست قیمت رنگ اطلس و رنگارنگ اطلس

محصولات کارخانه رنگ اطلس

شرکت رنگ اطلس

 

درباره شرکت رنگ اطلس

این شرکت از سال ۱۳۸۱ با بهره گیری از تجارب و تحقيقات مهندسین با تجربه که خود نیز جزء موسسين شرکت می باشند تولید رنگ مولتی کالر را آغاز نموده. با معرفی محصولات متنوع و جدید و با لحاظ نمودن موضوع جلوگیری از آسیب های زیست محیطی، در ارتقاء سطح توقعات مصرف کنندگان تاثیر به سزایی گذاشته و پایه گذار تحولی مهم در صنعت رنگ ایران گردیده است.

تجربه حضور ديرينه سهامداران شرکت ارنگ اطلس ( رنگارنگ اطلس ) در صنعت ساختمان و درک نیاز بازار در این صنعت، و در پی فعالیتهای تحقیقاتی از سال ۱۳۷۶ در زمينه مصالح نوین. ساختمانی به ویژه رنگ مولتی کالر و رنگهای دوستدار محيط زيست و بررسی بازارهای داخلی و بین المللی وهمچنین ارتباط با مراکز علمی و فنی معتبر خارج از کشور انگیزه تاسیس شرکت صنایع رنگ و پوششهای حفاظتی رنگارنگ اطلس گردید.

 

ویدیویی از رنگ اطلس جهت آشنایی با محصولات این شرکت

 

درمورد متخصصین شرکت:

این شرکت از سال ۱۳۸۱ با بهره گیری از تجارب و تحقیقات مهندسین با تجربه که خود نیز جزء موسسین شرکت می باشند. تولید رنگ مولتی کالر را آغاز نموده و با معرفی محصولات متنوع و جدید و با لحاظ نمودن موضوع جلوگیری از آسیب های زیست محیطی، در ارتقاء سطح توقعات مصرف کنندگان تاثیر به سزایی گذاشته و پایه گذار تحولی مهم در صنعت رنگ ایران گردیده است.

شرکت رنگارنگ اطلس ( رنگ اطلس ) یکی از بزرگترین تولید کننده رنگهای دکوراتیو مولتی کالر ، آکرولیک ، بیمارستانی ، پرایمر است. محصولات مرتبط در بخش ساختمانی ، براساس اهداف و رسالت سازمانی است. همیشه تلاش داشته با استفاده از دانش و تکنولوژی روز با نوآوریهای مستمر در تولید و شیوه اجرا ، پشتیبان مطمئنی برای فعالیت های ساختمانی باشد.

با توجه به استقبال روز افزون از رنگهای مورد نظر که متاسفانه بعلت استفاده از مواد نا مرغوب و پراکندگی و عدم مهارت و نبود نظارت لازمه بر عوامل اجرائی متفرقه،باعث افت کیفیت و دوام و زیبائی رنگهای مربوطه گردیده است که بالطبع مورد نظر شرکت رنگ اطلس نمی باشد.

زیبائی،دوام،پایداری رنگهای دکوراتیو و پوششهای صنعتی شرکت رنگ اطلس امری انفرادی نیست و میبایست مجموعه ای از عوامل تولید،اجرا و نظارت در کنار هم شگفتی بیافرینند. شرکت توسعه رنگارنگ اطلس ناظر و مجری طراحی داخلی ، اجرای رنگهای دکوراتیو مولتی کالر ، آکرولیک ، بیمارستانی ، پرایمر ، مواد خشک پلیمری ترمیم کننده بنا ، آب بندهای محسوس و نامحسوس ، عایقهای ایزو روف

ویژگی های رنگ پلاستیک رنگ اطلس:

 • پایه آب
 • بدون بوی نامطبوع
 • پوشش دهی نسبتا مطلوب
 • سرعت خشک شدن بالا
 • بدون سرب و فرمالین
 • قیمت مناسب

لیست محصولات تولیدی رنگارنگ اطلس

 • رنگ نما
 • رنگ اکریلیکی
 • ضد زنگ
 • رنگ روغنی
 • رنگ پلاستیک
 • بتونه اکریلیکی

آرشیو لیست قیمت های قدیمی رنگارنگ اطلس

تمامی لیست قیمت های درج شده در این بخش فاقد اعتبار هستند و منقضی شده میباشند. جهت مشاهده لیست قیمت بروز این شرکت به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید. لیست قیمت های زیر صرفا جهت آشنایی شما قرار داده شده اند.

ردیف لیست قیمت تاریخ درجه اعتبار دانلود
1 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 1 1399/07/19 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
2 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 2 1399/07/19 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
3 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 3 1399/07/19 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
4 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 4 1399/07/19 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده

 

ردیف لیست قیمت تاریخ درجه اعتبار دانلود
1 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 1 1399/05/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
2 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 2 1399/05/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
3 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 3 1399/05/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
4 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 4 1399/05/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده

 

ردیف لیست قیمت تاریخ درجه اعتبار دانلود
1 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 1 1399/01/05 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
2 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 2 1399/01/05 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
3 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 3 1399/01/05 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
4 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 4 1399/01/05 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده

 

ردیف لیست قیمت تاریخ درجه اعتبار دانلود
1 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 1 1399/04/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
2 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 2 1399/04/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
3 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 3 1399/04/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده
4 لیست قیمت رنگ اطلس صفحه 4 1399/04/01 فاقد اعتبار دانلود / مشاهده

 

سایر لیست قیمت های شرکت رنگ اطلس

مشاهده لیست قیمت ها :

لیست قیمت موزخ سال 98 :

درباره برخی محصولات این شرکت

محصولات این شرکت در انواع کاربرد ها نظیر داخلی و خارجی تولید میشوند. که شما در ادامه ی اهمین بخش میتوانید با برخی از محصولات تولیدی این شرکت بیشتر آشنا شده و در انتخاب خود دقیق تر شوید.

رنگ کنیتکس اکریلیک اطلس

رنگ کنیتکس اکریلیک اطلس

رنگ کنیتکس اکریلیک

این رنگ جزو رنگ های نمای ساختمان میباشد که بر پایه اب بوده و از رزین اکریلیک میباشد. از این رنگ میتوانید در انواع سطوح گچی، سیمانی،چوبی و … استفاده کنید. همچنین شما میتوانید انواع رنگ کنیتکس آق رنگ رانیز که با کیفیت بسیار بالا میباشد را خرید کنید.

نحوه ی اجرای این رنگ با پیستوله و اسپری میباشد.

 

 

رنگ روغنی نیم براق اطلس

رنگ روغنی نیم براق اطلس

رنگ روغنی نیم براق

این رنگ جزو رنگ های داخلی بوده و در سطوح داخلی مانند دیوار مورد استفاده قرار میگیرد. حلال آن تینر روغنی میباشد و میتوانید در انواع سطوح سیمانی،گچی،چوب و آجری استفاده کنید. در صورت نیاز به رنگ باکیفیت نیم براق و بتونه خوری بالا میتوانید از رنگ نیم براق فرازپیشه استفاده کنید.

نحوه ی اجرای این رنگ به صورت قلمو ، غلطک و اسپری میباشد.

 

 

رنگ نیم پلاستیک مات اطلس کد 850

رنگ نیم پلاستیک مات اطلس کد 850

رنک نیم پلاستیک مات کد  850

این رنگ جزو رنگ های داخلی بوده و از نوع نیم پلاستیک میباشد. شما میتوانید این رنگ را بر روی انواع دیوار اجرا کنید ولی پیشنهاد ما اجرای رنگ های نیم پلاستیک بر روی سقف میباشد ک ه در هزینه صرفه جویی کنید.

نحوه ی اجرای این رنگ به صورت غلطک نقاشی، قلمو و اسپری میباشد.

 

 

 

 

تمامی محصولات این شرکت به صورت باربری و عمده به انواع شهرستان ها ارسال میشود. ارسال به صورت رایگان بوده و رویه ثبت سفارش پس از تایید مشتری میباشد و تعیین باربری جهت ارسال کالا. پخش رنگ و چسب محمدی با تمامی باربری ها ی تهران همکاری دارد و بدون هیچ محدودیتی شما میتوانید باربری مد نطر خود را به ما اعلام کنید.

مدت زمان ارسال کالا

کالاهای سفارش داده شده ی شما به طور معمول فردای همان روز به باربری مد نظر شما ارسال میشود مگر در شرایط خاص (کرونا و محدودیت های تردد) حداکثر ظرف 3 روز به باربری ارسال میشود.

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.