پارس روور - قیمت و خرید لیسه و کاردک پارس روور - پخش رنگ و چسب محمدی

پارس روور – قیمت و خرید لیسه و کاردک پارس روور

بکگراند محصولات شرکت پارس روور

بکگراند محصولات شرکت پارس روور


3.4
(5)

این صفحه تنها جهت قرار گرفتن جدید ترین لیست قیمت لیسه و کاردک پارس روور طراحی شده که شما میتوانید علاوه بر مشاهده جدید ترین لیست قیمت پارس روور به دیگر لیست قیمت ها از از این شرکت نیز دسترسی داشته باشید.لیست قیمت های قدیمی تر در پایین همین صفحه قرار گرفته شده است که بر اساس تاریخ مورد نطرتون میتوانید مشاهده یا دانلود کنید.

لیست قیمت محصولات پارس روور:

در حال حاضر لیست قیمت زیر به عنوان آخرین و بروز ترین لیست قیمت از محصولات پارس روور میباشد.تاریخ درج این لیست قیمت در سایت برای مورخ 1400/01/20 میباشد به این معنی که تمامی محصولات لیسه و کاردک پارس روور بر اساس قیمت های مندرج در لیست زیر در حال فروش میباشد.جهت استعلام درصد با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لیسه و کاردک پارس روور

لیست قیمت لیسه و کاردک پارس روور

–> جهت دانلود لیست قیمت محصولات پارس روور به صورت فایل PDF و با لینک مستقیم از دکمه ی زیر جهت دریافت استفاده کنید.

دانلود لیست قیمت پارس روور در فایل PDF

 

درباره پارس روور :

گروه تولیدی صنعتی پارس روور بزرگترین تولید کننده انواع لیسه و کاردک در ایران میباشد.همچنین این شرکت در حال توسعه روز افزون و افزایش سبد کالایی خود میباشد. محصولات موجود در بازار داخلی بیشتر از ابزارآلاتی است که حاصل واردات از کشور چین و جنوب شرقی آسیا می باشد که علاوه بر خروج ارز از کشور، باعث عدم فعالیت بسیاری از کارگاه های تولیدی و رکود صنعت کشور و همچنین نابودی هر چه بیشتر روز به روز بازار اشتغال جوانان کشورمان گردیده است.


لذا مجموعه تولیدی صنعتی پارس روور با دنبال کردن اهداف اصلی خود یعنی کارآفرینی و اشتغال زایی، ارتقا هر چه بیشتر محصولات ایرانی نسبت به محصولات وارداتی موجود در بازار، صادرات و خروج ارز از کشور، شروع به فعالیت نمود.
با امید به اینکه ایران و ایرانی را باور کنیم و این امر را به دیگر رقبای خود در بازارهای خارجی نیز القا نماید.
گروه تولیدی صنعتی روور با همفکری جمعی از مجربین و طراحان داخلی در زمینه این رسته کاری و همچنین کارآفرینی و اشتغال زایی برای تعدادی از جوانان کشور بر معایب محصولات موجود در بازار فایق آمده است.

 

لیست قیمت روور - قیمت لیسه و کاردک پارس روور

لازم به ذکر است که توضیح دهیم قیمت لیسه و کاردک روور بر اساس کیفیت ساخته شده آنها تعیین شده و شما مطابق با کیفیت بالا و قیمت تعیین شده بر اساس کیفیت این محصولات را خریداری میکنید.

3 ایراد مهم در محصولات موجود در بازار:

الف : لق شدن و جدایی دسته از فنر بدلیل پیوستگی و دوخت توسط میخ یا پرچ
ب : شکستگی و ترک خوردگی دسته بدلیل پرتاب از ارتفاع آنهم بموجب استفاده کردن کامل چوب یا پلاستیک در دسته
ج : لغزندگی و سرخوردن دسته پلاستیکی به دلیل عرق کردن دست نقاشان عزیز و کاربران در هنگام کارکردن
لذا روور با همفکری جمعی از مجربین و طراحان داخلی در زمینه این رسته کاری و همچنین کارآفرینی و اشتغال زایی برای تعدادی از جوانان کشور بر این معایب فايق آمد.

که رعایت تمامی ایرادات فوق محصولات پارس روور را از دیگر محصولات مشابه متمایز میکند.پخش رنگ محمدی عاملیت و نماینده فروش لیسه و کاردک های شرکت پارس روور میباشد.

لیست محصولات تولیدی پارس روور:

 1. تولید انواع کاردک
 2. تولید کننده انواع کاردک
 3. تولید انواع کاردک
 4. عرضه انواع کاردک
 5. عرضه کننده انواع کاردک
 6. بورس انواع کاردک
 7. تولید انواع کاردک و لیسه
 8. ابزار آلات نقاشی
 9. بورس انواع ابزار آلات نقاشی
 10. تولید کننده انواع کاردک در اندازه های مختلف
 11. عرضه کننده انواع کاردک در اندازه های مختلف
 12. بورس انواع کاردک در اندازه های مختلف

آرشیو لیست قیمت های شرکت پارس روور  :

توجه : تمامی لیست قیمت های درج شده در این قسمت منقضی و از اعتبار ساقط میباشند.درج این لیست قیمت ها در سایت پخش رنگ و چسب محمدی صرفا جهت اطلاع شما میباشد.لذا هیچ گونه اعتباری ندارند و ملاک اصلی این لیست قیمت در بالای همین صفحه است..

 

تصاویر محصولات پارس روور :

تصاویر درج شده در این قسمت به صورت آرشیوی میباشد و احتمال تغییر در شکل و ظاهر آن به دلیل افزایش کیفیت محصولات وجود دارد.

 

 

لیست قیمت های فوق فقط برای خرید به صورت عمده (کارتنی) میباشد و عمده مشتریان اصلی مجموعه پخش رنگ وچسب محمدی فروشگاه داران و مغازه داران رنگ و ابزار میباشند.اگر قصد خرید خرده از محصولات پارس روور دارید به فروشگاه اینترنتی کاردک مراجعه کنید.

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.