غلطک رنگ گونش – لیست قیمت غلطک گونش

لیست قیمت غلطک رنگ گونش

لیست قیمت غلطک رنگ گونش


4.9
(9)

این صفحه فقط برای اعلام جدید ترین لیست قیمت از محصولات غلطک رنگ گونش (ترکیه ای) طراحی شده و شما میتوانید در همین صفحه از آخرین لیست قیمت محصولات این غلطک رنگ مطلع شوید.جهت آشنایی بیشتر شما با محصولات گونش نیز اطلاعات دقیق تری از شرکت گونش و محصولات تولیدی این شرکت در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

لیست قیمت غلطک رنگ گونش :

تاریخ درج لیست قیمت گونش در سایت برای مورخ 1400/01/16 میباشد.به این معنی که در حال حاضر تمامی محصولات گونش با قیمت های درج شده در لیست زیر در حال توزیع بوده و جهت استعلام درصد نیز میتوانید با واحد های فروش تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت مورخ 1400/01/16 غلطک رنگ گونش

 

لیست قیمت غلطک رنگ گونش

 

معرفی غلطک گونش:

غلطک های گونش ساخت کشور ترکیه بوده و از بهترین مواد و بالاترین کیفیت تولید شده است.به جرعت میشه گفت که  این غلطک در حال محبوبیت روز افزون در میان مصرف کنندگان از جمله نقاشان میباشد.این شرکت در تولید انواع غلطک های روغنی،پلاستیک،اکرلیک،همه کاره و در اندازه های مختلف جهت سهولت در کار مصرف کنندگان عرضه کرده است.اکنون نیز محصولات این شرکت در ایرن عرضه و به فروش میرسند.

پخش رنگ محمدی نیز غلطک های گونش را به سبد کالایی خود اضافه کرده است و تاکنون بازخورد های بسیار خوبی از غلطک های گونش به دست آورده است و همین نیز باعث شده تا عاملیت فروش غلطک های گونش در استان البرز توسط پخش رنگ و چسب محمدی انجام شود.

پیشنهاد ما  لیست قیمت ضد زنگ 88 (اقتصادی ترین ضد زنگ ایران)

لیست محصولات غلطک گونش:

  1. غلطک انگشتی 7 سانت (5 سانتی)
  2. غلطک انگشتی 10 سانت
  3. غلطک انگشتی 15 سانت
  4. غلطک انگشتی 20 سانت
  5. غلطک انگشتی 25 سانت
  6. غلطک همه کاره نیمه قطور 20 سانت
  7. غلطک همه کاره نیمه قطور 25 سانت
  8. غلطک پلاستیک اکرولیک نیمه قطور 25 سانت
  9. غلطک پلاستیک اکرولیک بزرگ 25 سانت
  10. و انواع دسته غلطک

شما فقط میتوانید به صورت عمده غلطک رنگ های گونش را از مجموعه پخش رنگ و چسب محمدی خریداری کنید.رسته فروش مجموعه پخش رنگ و چسب محمدی به فروشگاه داران یا مغازه داران رنگ وابزار میباشد.اگر شما مصرف کننده هستید و قصد خرید به صورت خرده یا تکی دارد میتوانید از فروشگاه اینترنتی کاردک غلطک رنگ های گونش را خریداری کنید.

آرشیو لیست قیمت های قدیمی غلطک رنگ گونش:

این شرکت در تولید محصولات دیگر همچون سنباده و قلمو نیز فعالیت میکنید و محصولات با کیفیتی را در بازار ارائه کرد است.دیگر محصولات این شرکت با نام روزا در حال فروس میباشد که از استقبال مشتریان نیز برخوردار بوده است و به همین دلیل پخش رنگ و چسب محمدی این محصولات را به سبد فروش خود افزوده و شما میتوانید لیست قیمت آنها را نیز مشاهده کنید.

نام محصول لینک صفحه
قلم رنگ روغنی روزا مشاهده لیست قیمت
سنباده و پوساب روزا مشاهده لیست قیمت

انواع سنباده و پوساب (پوست آب) :

یکی از تولیدات روزا تولید انواعسنباده و پوساب با کیفیت بالا میباشد که در دونوع پشت زرد و پشت آبی تولید میگردد کیفیت بالایی دارند.و لیست قیمت سنباده و پوساب های روزا در سایت پخش رنگ و چسب محمدی قرار داده ده است.

پیشنهاد ما  تک گل گلریزان - لیست قیمت و کاتالوگ محصولات اسپری تک گل

قلم رنگ روغنی :

از دیگر تولیدات گروه تولیدی و بازرگانی روزا تولید انواع قلم رنگ روغنی در انواع سایز ها با کیفیت بالا میباشد که قلمو های روغنی روزا 30 درصد موی طبیعی بیشتر نسبت به سایر رقبا دارد.

 

غلطک رنگ گونش

تصاویر برخی از محصولات غلطک گونش:

این تصاویر به صورت آرشیوی میباشند و ممکن است در آینده ظاهر محصولات دست خوش تغییر شوند.

 

پیام مدیریت : ما در پخش رنگ و چسب محمدی همواره در تلاشیم که علاوه بر فروش با قیمت پایین با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم.و همواره از اعتماد شما به این مجموعه کمال قدر دانی را داریم.

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.