جلاسنج – جدیدترین لیست قیمت جلاسنج از نمایندگی کرج

جلاسنج - لیست قیمت محصولات چسب جلاسنج

جلاسنج - لیست قیمت محصولات چسب جلاسنج


4.3
(44)

این صفحه جهت درج آخرین و بروز ترین لیست قیمت جلاسنج طراحی شده است که به صورت لحظه ای شما میتوانید تغییرات آن را مشاهده کنید. شرکت چسب جلاسنج یکی از مطرح ترین شرکت های ایرانی در زمینه تولید انواع چسب، پولیش و بتونه با برترین کیفیت میباشد.  ارسال تمامی محصولات جلاسنج به تمام نقاط ایران انجام میشود.

پخش رنگ و چسب محمدی عاملیت فروش رسمی تمامی محصولات جلاسنج در ایران میباشد.

لیست قیمت جلاسنج

لیست قیمت محصولات چسب جلاسنج در تاریخ 1400/06/06 بروز شده است و شما میتوانید از آخرین تغییرات اعمال شده مطلع شوید. برای خرید چسب جلاسنج میتوانید با واحد های فروش در تماس باشید.

لیست قیمت شرکت جلاسنج شهریور 1400

wdt_ID ردیف نام محصول قیمت (ریال) تعداد (در کارتن) وزن خالص (گرم) رنگ بسته بندی
1 1 پولیش اتومبیل زبر (قرمز) نیمی جلاسنج 310.000 24 300 اخرا قوطی فلزی
2 2 پولیش اتومبیل زبر (قرمز) ربعی جلاسنج 185.000 36 180 اخرا قوطی فلزی
3 3 پولیش اتومبیل نرم (سفید) کیلو جلاسنج 560.000 12 700 کرم قوطی فلزی
4 4 پولیش اتومبیل نرم (سفید) نیمی جلاسنج 310.000 24 300 کرم قوطی فلزی
5 5 پولیش اتومبیل نرم (سفید) ربعی جلاسنج 185.000 36 180 کرم قوطی فلزی
6 6 پولیش واکس نیمی جلاسنج 414.000 24 300 زرد قوطی فلزی
7 7 پولیش واکس ربعی جلاسنج 248.500 36 150 زرد قوطی فلزی
8 8 پولیش واکس تیوبی جلاسنج 54.000 1.200 10 زرد تیوپ
9 9 پولیش فلزات تیوبی جلاسنج 65.000 240 44 صورتی تیوپ
10 10 چسب 123 جلافیکس بزرگ (400میل) 600.000 25 100 شفاف اسپری + قوطی
نام محصول قیمت (ریال) تعداد (در کارتن) وزن خالص (گرم) رنگ بسته بندی
دانلود لیست قیمت به صورت pdf

درباره شرکت جلاسنج :

شرکت جلاسنج در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی توسط مالک و مدیرعامل فعلی آقای کاظم نوارچی تاسیس شد و فعالیت خود را با اولین محصول خود با نام براق کننده فلزات در کارگاهی کوچک آغاز نمود که از همان زمان مورد استقبال قرار گرفته و با نام جلاسنج نیز شناخته شد, همچنین محصولات دیگر خود را از جمله انواعپولیش های اتومبیل و چسب های خانکی و صنعتی و انواع بتونه به محصولات خود افزود که امروزه هر یک از آنها جایگاه ویژه ای در بازار داخلی و صادراتی پیدا کرده اند.

درباره محصولات جلاسنج :

براق کننده فلزات (پولیش فلزات) :

پولیش فلزات جلاسنج یک ماده براق کننده میباشد که بوسیله مالش توسط پنبه بر روی هر فلزی آن را براق و درخشنده میکند و زیبایی آن را 100 چندان میکند. پولیش فلزات عمل براق کردن را با سایش ظریف لایه سطحی فلز انجام میدهید و به همین ترتیب باعث نمایان شدن سطح نو و تمیز فلز میگردد.

پولیش فلزات نه تنها برای پرداخت و براق کردن کلیه فلزات مناسب و عالی میباشد بلکه به عنوان خش بردار سی دی و همچنین جهت چرک برداری کلیه سطوح رنگ شده و پلاستیکی لوازم خانگی مانند بدنه مونیتور کامپیوتر نیز کاربرد فراوان دارد.

چسب دوقلو شفاف :

چسب دوقلو فشار قوی شفاف جلاسنج یک چسب دوجزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید میباشد که در دنیا به عنوان قویترین چسب ها شناخته شده است و در 5 دقیقه‌ خشک میشود!! این چسب دارای قدرت فوق العاده و سرعت گیرایی بالا میباشد و مقاوت فوق العاده ای در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارد. این چسب کاملا شفاف بوده و برای چسباندن قطعات شفاف مانند ظروف چینی و… بسیار مناسب میباشد، چسب دوقلوی شفاف جلاسنج پس از سخت شدن به هیچ عنوان تغییر حجم و رنگ نمیدهد و عمر آن هیچ گاه به پایان نمیرسد. چسب دوقلوی 5 دقیقه ای شفاف جلاسنج در دو جزء A و B عرضه میشود و برای مصرف کافیست از هر دو قسمت به مقدارهای مساوی (حجمی یا وزنی) با یکدیگر مخلوط کرده و در مدت زمان 5 دقیقه آن را به مصرف برسانید.

چسب سنگ جلاسنج :

چسب سنگ یک چسب دوجزئی بر پایه پلی استر میباشد که جهت چسباندن کلیه قطعات سنگی در صنایع، منازل و ساختمان سازی و نماکاری مورد استفاده قرار میگیرد.
این چسب سنگ در میان گروه مصرف کنندگان خود به دلیل داشتن زمان خشک شدن مناسب در فصول مختلف سال دارای محبوبیت بالایی میباشد به اضافه این که قدرت و استحکام نهایی آن بسیار بالا بوده و از کیفیت ظاهری و داخلی بالایی برخوردار میباشد.

چسب سنگ جلاسنج مقاومت خوبی در آب دارد و سرما و گرمای هوا و گذشت زمان تاثیری بر مقاومت آن ندارد. تغییر حجم چسب سنگ آنقدر ناچیز و نامحسوس میباشد که در مصارف صنعتی جایگاه خاصی پیدا کرده است و صنعتگران جهت پر کردن منافذ قطعات و مدل سازی و غیره از این چسب بهره میبرند.

از آخرین تغییرات قیمت چسب چوب شمال بی خبر نباش! (کلیک کن)

جلافیکس ( چسب 123 ) :

جلافیکس  یک چسب فوری قطره ای بر پایه سیانوآکریلات میباشد که به چسب 123 معروف است. این چسب که یک محصول نو در دنیای چسب میباشد به تازگی توسط شرکت جلاسنج درحال تولید میباشد.

این چسب همچنین در بازار با نام های مختلفی از جمله “چسب ام دی اف MDF جلاسنج” و “چسب همه کاره جلاسنج” و“چسب قطره ای فوری جلاسنج” و… شناخته شده است که همگی این نامها نهایتا یک محصول میباشند.
جلافیکس دارای دو جزء میباشد که شامل چسب و شتاب دهنده (اکتیواتور) میباشد و به محض برخورد این دو ماده با یکدیگر, چسب در مدت زمان کمتر از 5ثانیه خشک خواهد شد.

پولیش اتومبیل نرم و زبر :

پولیش اتومبیل نرم جلاسنج (سفید) و  پولیش اتومبیل زبر (قرمز) جلاسنج دو پولیش خالص و بدون سیلیکون میباشد.

که جهت پرداخت کردن و براق کردن سطح رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. پولیش اتومبیل نرم همچنین جهت رفع خراشها و خطوط سطحی رنگ ماشین و ماتی رنگ و همچنین ترمیم بخشهای آسیب دیده رنگ مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین جهت پاک کردن لکه های قیر در قسمت های اطراف گلگیر و رکاب خودرو میتوان از این پولیش استفاده نمود. پولیش اتومبیل نرم با دانه بندی مناسب خود میتواند به عنوان پولیش نهایی پس از استفاده از پولیش زبر و یا پوستاب مورد استفاده قرار گیرد.
این پولیش دارای چربی کنترل شده میباشد و پس از استفاده فیلم محافظی را ایجاد میکند که از سطح رنگ خودرو در مقابل اشعه خورشید محافظت کرده در حالی که هیچ چربی از خود باقی نمیگذارد.

پولیش واکس اتومبیل :

پولیش واکس نوعی پولیش با خاصیت براق کنندگی سیلیکونی میباشد که که در عین عمل پولیش کاری عالی، سطح رنگ خودرو را همانند یک بدنه واکس شده درخشان و براق میکند در حالی که هیچ چربی روی بدنه دیده نمیشود؛ و نیازی به ایجاد چربی توسط واکس نخواهد بود. استفاده از پولیش واکس جلاسنج باعث ایجاد فیلم محافظ نیز میشود که سطح بدنه خودرو را از زیانهای ناشی از اشعه نور خورشید در امان قرار میدهد.

  • سطح بدنه خودرو پس از استفاده از پولیش واکس درخشندگی بسیار بالا و خیره کننده ای دارد
  • لایه محافظ ایجاد میشود
  • قطرات باران از بدنه خارج میشوند

مشاهده جدید ترین لیست قیمت چسب پارس و چسب 8888 پارس به صورت مستقیم

آرشیو لیست قیمت شرکت جلاسنج :

تمامی لیست قیمت های درج شده در زیر فاقد اعتبار هستند و صرفا جهت اطلاع شما در سایت قرار داده شده اند. شما میتوانید برای مشاهده جدید ترین لیست قیمت به ابتدای صفحه مراجعه کنید.

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

لیست قیمت

jalasanjپخش رنگ محمدیپولیش اتومبیل زبر (قرمز) ربعی جلاسنجپولیش اتومبیل زبر (قرمز) نیمی جلاسنجپولیش اتومبیل نرم (سفید) ربعی جلاسنجپولیش اتومبیل نرم (سفید) کوارت جلاسنجپولیش اتومبیل نرم (سفید) نیمی جلاسنجپولیش جلاسنجپولیش فلزات تیوبی جلاسنجپولیش واکس تیوبی جلاسنجپولیش واکس ربعی جلاسنجپولیش واکس نیمی جلاسنججلاسنجچسب 123 جلافیکس 200میل چاپ قرمز جلاسنجچسب 123 جلافیکس 400میل چاپ قرمز جلاسنجچسب 123 جلافیکس بزرگ (400میل) جلاسنجچسب اپوکسی صنعتی 706سی جلاسنجچسب اپوکسی صنعتی 797اف جلاسنجچسب اپوکسی صنعتی 797سی جلاسنجچسب جلاسنجچسب چلاسنجچسب دوقلو جلاسنجچسب دوقلو شفاف جلاسنجچسب دوقلو معمولی (طوسی) جلاسنجچسب سنگ جلاپل کوارت جلاسنجچسب سنگ جلاسنجچسب سنگ ربعی جلاسنجچسب سنگ فله ای جلاسنجچسب سنگ کوارت جلاسنجچسب سنگ لایت کوارت جلاسنجچسب سنگ نیمی جلاسنجچسب قطره ای بزرگ 100 گرمی جلاسنجچسب123 جلافیکس متوسط (200میل) جلاسنجخمیر دوقلو کیلویی آرام خشک جلاسنجخمیر میل پوکس آرام خشک (خمیردوقلو) جلاسنجخمیر میل پوکس سریع خشک (خمیردوقلو) جلاسنجقیمت جلاسنجکاتالوگ محصولات جلاسنجلیست قیمت جدید جلاسنجلیست قیمت جلاسنجلیست قیمت محصولات جلاسنجمحصولات جلاسنجهاردنر کوارت جلاسنجواکس جلاسنج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *