چسب پارس – لیست قیمت جدید شرکت شیمیائی چسب پارس

چسب پارس - لیست قیمت صنایع شیمیایی چسب پارس

چسب پارس - لیست قیمت صنایع شیمیایی چسب پارس


4.4
(14)

این صفحه جهت قرار دادن جدید ترین لیست قیمت محصولات چسب پارس طراحی شده است و شما میتوانید از آخرین تغییرات اعمال شده در لیست قیمت با خبر شوید و جدید ترین لیست قیمت محصولات صنایع شیمیایی چسب پارس را دانلود کنید. همچنین جهت آشنایی شما با محصولات این شرکت توضییحاتی نیز در همین صفحه قرار داده شده است.

لیست قیمت چسب پارس

لیست قیمت زیر از محصولات چسب پارس تاریخ 1400/08/17 در سایت قرار داده شده است و بروز میباشد. یعنی تمامی لیست قیمت های ماقبل این تاریخ فاقد اعتبار بوده و از این پس ملاک فروش و خرید چسب پارس بر اساس قیمت های درج شده در لیست زیر میباشد.

 

به قیمت های زیر (ارزش افزوده/تخفیف) نیز اعمال میشود که میتوانید از واحد های فروش استعلام بگیرید.

ردیفنام محصولحجمقیمت (ریال)
1چسب 8888 پارسربعی180.000
2چسب 8888 پارسکیلو760.000
3چسب 8888 پارس گالن 2.400.000
4چسب 8888 پارسحلب 9.600.000
5چسب چوب 3000 پارسکیلو330.000
6چسب چوب 3000 پارس گالن 1.520.000
7چسب چوب 3000 پارس دبه 7.920.000
ردیفنام محصولحجمقیمت (ریال)

همچنین اگر مایل به دانلود لیست قیمت محصولات چسب پارس به صورت فایل PDF هستید میتوانید آنرا از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود لیست قیمت محصولات چسب پارس به صورت PDF

لیست قیمت زیر به صورت تصویر میباشد و قابل دانلود نیز هست. در صورت نیاز میتوانید از طریق دکمه بالا به صورت PDF دانلود کنید یا به صورت یک عکس.

درباره شرکت شیمیایی چسب پارس

شركت شیمیائی چسب پارس با مسئولیت محدود در سال ۱۳۴۴ تاسیس گردیده و چندین سال تجربه در تولید انواع چسبهای صنعتی بسیار مرغوب همراه با خدمات فنی مطلوب، این شركت را پیشرو صنعت چسب در ایران و منطقه نموده است. در ادامه نیز برخی از محصولات تولیدی چسب پارس با توضیحات و مشخصات کامل آنها توضیح داده شده است تا راحت تر بتوانید چسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

محصولات چسب چوب 3000 پارس :

فقط بخشی از محصولات چسب پارس شامل در این قسمت قرار داده شده است که تمامی این چسب ها در بازار ایران از طرفداران زیادی بر خوردار هستند.

چسب چوب 3000 پارس

چسب چوب پارس سوپر ۳۰۰۰

چسب  3000 پارس چسبی است براساس پلی وینیل استات (PVAc) بر پایه آب و بسیار پر قدرت كه مخصوص انواع كارهای نجاری می باشد و برای چسباندن چوب و روكش‌هایی از قبیل فیبر، تخته چند لایه، فرمیكا، نئوپان و غیره بكار برده می‌شود. از آن به نام چسب چوب 3000 نیز نام میبرد و و به دلیل کیفیت بالای آن در میان نجار ها از محبوبیت زیادی بر خور دار است.

پیشنهاد ما  معرفی امکانات و دستاورد های وبسایت پخش رنگ محمدی

بسته بندی:

 • دبه پلاستیكی 21.5 كیلوئی
 • دبه پلاستیكی 7 كیلوئی (2 عدد در هر بسته)
 • دبه پلاستیكی 3.8 كیلوئی (4 عدد در هر بسته)
 • سطل پلاستیكی 750 گرمی (24 عدد در هر بسته)
 •  سطل پلاستیکی 500 گرمی (24 عدد در هر بسته)

از آخرین لیست قیمت محصولات چسب چوب شمال بی خبر نباش!

چسب 8888 پارس

چسب صنعتی پارس ۸۸۸۸

چسب صنعتی 8888 پارس چسبی است بر پایه حلال، همه كاره و بسیار پر قدرت براساس پلی كلروپرن (CR) كه برای چسباندن انواع چرم های طبیعی و مصنوعی، لاستیك، اسفنج، پارچه، فلز رنگ شده و نشده، چوب و غیره استفاده می‌گردد. از این چسب با نام های چسب موکت 8888 یا چسب آهن 8888 نیز نام میبرند. در صورت نیاز به قدرت چسبندگی خوب با قیمت رقابتی می‌توانید از چسب صنعتی پارس ۷۷۷۷ استفاده کنید.

بسته بندی:

 • حلب 13 كیلوئی
 • گالن 3 كیلوئی (6 عدد در هر بسته)
 • قوطی 750 گرمی (12 عدد در هر بسته)
 • قوطی 150 گرمی (40 عدد در هر بسته)
 • تیوب 100 گرمی (36 عدد در هر بسته)
 • تیوب 50 گرمی (36 عدد در هر بسته)

شما محصولات چسب 8888 پارس را با بهترین قیمت میتوانید از ما خریداری کنید. (امتحان کنید!)

چسب صنعتی پارس ۵۰۰۵

چسب صنعتی پارس ۵۰۰۵

چسب 5005 پارس چسبی است بر پایه حلال، همه كاره و پر قدرت براساس پلی كلروپرن (CR) كه برای چسباندن انواع چرم های طبیعی و مصنوعی، لاستیك، اسفنج، پارچه، چوب و غیره استفاده می‌گردد. در صنعت رویه كوبی برای چسباندن اسفنج، اگر زمان خشك شدن كوتاه تر و اسپری کردن مورد نظرتان باشد می‌توانید از چسب اسپری 3003 پارس استفاده نمائید.

بسته بندی :

 • حلب ۱۲ كیلوئی
 • گالن 2.6 كیلوئی (۴ عدد در هر بسته)

اگر نیاز به اسپری چسب دارید میتوانید از اسپری چسب گلپخش با کیفیت بالا استفاده کنید.

چسب پارس 7777

چسب پارس 7777

چسبی بسیار قوی که بر پایه حلال (CR) ساخته شده است و مانند چسب 888 پارس اما قوی تر از آن میباشد. مناسب برای انواع چرم، لاستیک، اسفنج، فوم، پارچه، رنگ و فلز نقاشی شده، چوب و غیره می‌باشد. این چسب به نسبت چسب موکت 8888 پارس از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است که از محبوبیت کمتری نسبت به چسب 8888 پارس دارد.

بسته بندی :

 • حلب ۱۳ كیلوئی 
 • گالن ۳ كیلوئی (4  عدد در هر بسته)

تمامی محصولات چسب پارس به سراسر کشور از طریق باربری اسرال میشود.

چسب پارس پی یو 9999

چسب پارس پی یو 9999

چسبی است بر پایه حلال و بسیار پر قدرت بر اساس پلی کلروپرن (CR) که برای چسباندن انواع چرم طبیعی و مصنوعی، شورو، مشمع، اسفنج، پارچه، روکش‌های پلاستیکی، انواع لاستیک و غیره تولید گردیده است.

بسته بندی :

 • حلب ۱۳ كیلوئی
 • گالن 2.6 كیلوئی (۴ عدد در هر بسته)
پیشنهاد ما  لیست قیمت چسب قوام (شرکت قوام کار)

آرشیو لیست قیمت های قدیمی چسب پارس

در این قیمت تمامی لیست قیمت های قدیمی و منقضی شده شرکت شیمیایی چسب پارس قرار داده میشود. و فقط جهت اطلاع شما در سایت قرار داده شده است و از درجه اعتبار ساقط شده هستند که برای مشاهده جدید ترین لیست قیمت چسب پارس میتوانید به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

 • متاسفانه هیچ لیست قیمتی برای ماقبل تاریخ 1400/03/25 در دسترس نیست!
ارسال محصولات شرکت چسب پارس به شهرتانها به چه صورت میباشد؟

خرید محصول و سپس ارسال محصولات چسب پارس از پخش رنگ و چسب محمدی تا باربری رایگان میباشد. شما با انتخاب باربری مورد نظرتون و اطلاع آن به واحد های فروش در اسرع وقت کالای سفارش شده ی شما ارسال و بیجک آن توسط واحد های فروش به شما اطلاع داده میشود.

ارسال رایگان هم دارید ؟

ارسال رایگان فقط برای کرج و حومه کرج میباشد. سایر استان ها طبق توافق با مشتری ارسال میشود. در شهرستان ها نیز ارسال رایگان تا باربری بر عهده پخش رنگ و چسب محمدی میباشد.

چه تعدادی میتوان از شرکت چسب پارس سفارش داد ؟

در مجموعه پخش رنگ و چسب محمدی محدودیتی برای تعداد سفارش وجود ندارد. اما اگر میزان درخواستی شما با تعداد داخل انبار ها مطابقت نداشته باشد به شما اطلاع داده میشود.

نحوه ثبت سفارش کالاهای چسب پارس به چه صورت است؟

در پخش رنگ و چسب محمدی شما به روش های مختلفی میتوانید ثبت سفارش کنید. یکی از آنها ثبت سفارش از طریق واتس اپ یا اینستاگرام میباشد که برای شما پیش فاکتور ارسال میشود و پس از تایید و پرداخت وجه پیش فاکتور، کالای شما به مقصدی که انتخاب کرده اید ارسال میشود.

چه کسانی میتوانند از شما چسب های پارس را خریداری کنند؟

برای خرید عمده فروشگاه داران و مغازه دارن (همکاران) میتوانند سفارش دهند و در صورتی که شما از این کالا به صورت خرید جزئی یا خرده دارید میتوانید از فروشگاه اینترنتی کاردک اقدام به خرید کنید.

برای خرید نیاز به پیش فاکتور دارید ؟

بله، کافیست سفارش خودتون به شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ارسال کنید (از طریق واتس اپ) یا در اینستاگرام برای ما دایرکت کنید. واحد فروش به سرعت برای شما پیش فاکتور را آماده میکنند.

در صورتی که سوالی دارید که در قسمت بالا نیست میتوانید با ما در تماس باشید.

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *