آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان - پخش رنگ و چسب محمدی

آق رنگ – لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

آق رنگ-لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

آق رنگ-لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان


پخش و فروش تمامی محصولات صادراتی شرکت رنگسازی آق رنگ تولید کننده انواع رنگ های روغنی ، پلاستیک ، نیم پلاستیک ، پرامیر و پرایمین ، آکریلیک و چسب چوب با بهترین کیفیت و قیمت – پخش رنگ محمدی عاملیت و نماینده پخش شرکت آک رنگ در ایران میباشد.

لیست قیمت در پایین همین صفحه درج شده است.مورخ 1399/07/30

AKRenk 6 263x210 - آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستاندرباره رنگسازی آق رنگ :

شرکت رنگسازی آق رنگ با هدف تولید انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی در سال ۱۳۷۱ تاسیس گردید و از سال ۱۳۷۲ فعالیت تولیدی رسمی خود را آغاز کرده است.

همه ی واحدهای موثر بر کیفیت با برخورداری از سیستم  مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید محصولات با کیفیت بالا،  رضایت و خلق ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، گام بر می دارند.

این شرکت از سال  ۸۳ صادرات به کشور های آسیای میانه به ویژه ترکمنستان را آغاز کرد و از سال ۸۶تا کنون به عنوان صادر کننده ی نمونه فعال بوده است.

شرکت آک رنگ تولید کننده انواع رنگ های پلاستیک ، نیم پلاستیک ، روغنی ، مادررنگ ، انواع بتونه و رنگ های اکریلیک پایه آب با تولیدات ملی میباشد.

صادرات به کشور های :تاجیکستان و ترکمنستان و قزاقزستان پخش رنگ محمدی نماینده و عاملیت فروش تمامی محصولات شرکت رنگسازی آق رنگ میباشد.

اهداف شرکت :

با هدف تولید انواع رنگهای صنعتی و ساختمانی در سال 1371 تاسیس گردید‌ و به عنوان صادر کننده ی نمونه از سال 86 تاکنون فعال بوده است‌‌، هدف اصلی سازمان تولید مطابق بانیاز مشتری و استانداردهای ملی و بین المللی می باشد، شرکت آق رنگ با استفاده از ماشین آلات مدرن، تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با کیفیت بالا تولید نموده که منطبق با استانداردهای ملی ایران می باشد.

پیشنهاد ما  لیست قیمت رنگ روناس - شرکت تولیدی و شیمیایی روناس

رنگهای ساختمانی آک رنگ برای مصارف ساختمانی طراحی گردیده و روی سطوح مختلف مانند فلز، گچ، چوب و غیره قابل استفاده است.

رنگهای پایه حلال در برابر عوامل خورنده عوامل شیمیایی مواد اکسنده، مواد قلیایی مقاوم هستند از خصوصیات دیگر این پوشش‌ها براقیت زیاد و دوام برق خوب می باشد.
آزمایشگاه دارای واحد کنترل کیفی و واحد تحقیق و توسعه می باشد، که با استفاده از دانش فنی روز و دستگاه‌های جدید در جهت بهبود کیفیت و تولید محصولات جدید همواره فعال است.جهت ثبت سفارش هر یک از محصولات شرکت رنگسازی آق رنگ با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دانلود لیست قیمت شرکت رنگسازی آق رنگ :

مورخ 1399/07/30

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک scaled - آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

 

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک 1 - آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

 

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک 2 - آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

 

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک 3 - آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

–> جهت دانلود لیست قیمت محصولات دکور در فرمت فایل PDF به صورت مستقیم میتوانید از دکمه زیر برای دانلود استفاده کنید.

 

%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF %D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84 %D8%A8%D9%87 %D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA %D9%BE%DB%8C %D8%AF%DB%8C %D8%A7%D9%81 - آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

دسترسی به لیست قیمت های قدیمی رنگ آق رنگ :

توجه : لیست قیمت های درج شده در زیر فاقد اعتبار بوده و میبایست از جایگزین جدید آنان استفاده کرد. این لیست قیمت ها صرفا جهت اطلاع و آگاهی اطلاع شما میباشد و لذا اعتباری ندارند.

 

آرشیو لیست قیمت های شرکت آق رنگ :

توجه : تمامی لیست قیمت های درج شده در این قسمت منقضی و از اعتبار ساقط میباشند.درج این لیست قیمت ها در سایت پخش رنگ و چسب محمدی صرفا جهت اطلاع شما میباشد.لذا هیچ گونی اعتباری ندارند و میبایست به لیست قیمت درج شده در بالای این متن توجه کرد.

 

 

پیشنهاد ما  لیست قیمت محصولات ممتاز بل گستر(چسب دلتا)+کاتالوگ

کاتالوگلیست قیمت

AK RenkAK Renk paintآق رنگآق رنگ در تهرانآق رنگ در کرجآق رنگ در گلستانآق قلارنگ AK-300 آق رنگرنگ AK-400 آق رنگرنگ AK-600 آق رنگرنگ AK-800 آق رنگرنگ اکریلیک آق رنگرنگ پایه آب آق رنگرنگ پلاستیک آق رنگرنگ های روغنی آق رنگرنگ های نیم پلاستیک آق رنگضدزنگ های آق رنگلیست قیمت آق رنگلیست قیمت جدید آق رنگمادر رنگ های آق رنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *