آق رنگ - لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان - پخش رنگ و چسب محمدی

آق رنگ – لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

آق رنگ-لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان

آق رنگ-لیست قیمت رنگسازی آق رنگ گلستان


پخش و فروش تمامی محصولات صادراتی شرکت رنگسازی آق رنگ تولید کننده انواع رنگ های روغنی ، پلاستیک ، نیم پلاستیک ، پرامیر و پرایمین ، آکریلیک و چسب چوب با بهترین کیفیت و قیمت – پخش رنگ محمدی عاملیت و نماینده پخش شرکت آک رنگ در ایران میباشد.

لیست قیمت در پایین همین صفحه درج شده است.مورخ 1399/07/30

محصولات آق رنگ در پخش رنگ محمدیدرباره رنگسازی آق رنگ :

شرکت رنگسازی آق رنگ با هدف تولید انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی در سال ۱۳۷۱ تاسیس گردید و از سال ۱۳۷۲ فعالیت تولیدی رسمی خود را آغاز کرده است.

همه ی واحدهای موثر بر کیفیت با برخورداری از سیستم  مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید محصولات با کیفیت بالا،  رضایت و خلق ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، گام بر می دارند.

این شرکت از سال  ۸۳ صادرات به کشور های آسیای میانه به ویژه ترکمنستان را آغاز کرد و از سال ۸۶تا کنون به عنوان صادر کننده ی نمونه فعال بوده است.

شرکت آک رنگ تولید کننده انواع رنگ های پلاستیک ، نیم پلاستیک ، روغنی ، مادررنگ ، انواع بتونه و رنگ های اکریلیک پایه آب با تولیدات ملی میباشد.

صادرات به کشور های :تاجیکستان و ترکمنستان و قزاقزستان پخش رنگ محمدی نماینده و عاملیت فروش تمامی محصولات شرکت رنگسازی آق رنگ میباشد.

اهداف شرکت :

با هدف تولید انواع رنگهای صنعتی و ساختمانی در سال 1371 تاسیس گردید‌ و به عنوان صادر کننده ی نمونه از سال 86 تاکنون فعال بوده است‌‌، هدف اصلی سازمان تولید مطابق بانیاز مشتری و استانداردهای ملی و بین المللی می باشد، شرکت آق رنگ با استفاده از ماشین آلات مدرن، تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با کیفیت بالا تولید نموده که منطبق با استانداردهای ملی ایران می باشد.

پیشنهاد ما  رنگ هاویلوکس - لیست قیمت رنگ هاویلوکس ( رنگ پارس الوان )

رنگهای ساختمانی آک رنگ برای مصارف ساختمانی طراحی گردیده و روی سطوح مختلف مانند فلز، گچ، چوب و غیره قابل استفاده است.

رنگهای پایه حلال در برابر عوامل خورنده عوامل شیمیایی مواد اکسنده، مواد قلیایی مقاوم هستند از خصوصیات دیگر این پوشش‌ها براقیت زیاد و دوام برق خوب می باشد.
آزمایشگاه دارای واحد کنترل کیفی و واحد تحقیق و توسعه می باشد، که با استفاده از دانش فنی روز و دستگاه‌های جدید در جهت بهبود کیفیت و تولید محصولات جدید همواره فعال است.جهت ثبت سفارش هر یک از محصولات شرکت رنگسازی آق رنگ با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دانلود لیست قیمت شرکت رنگسازی آق رنگ :

مورخ 1399/07/30

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک

 

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک

 

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک

 

 

آق رنگ لیست قیمت رنگ آق رنگ و آک رنک

–> جهت دانلود لیست قیمت محصولات دکور در فرمت فایل PDF به صورت مستقیم میتوانید از دکمه زیر برای دانلود استفاده کنید.

 

اسپری گل-پخش - لیست قیمت اسپری گل پخش

دسترسی به لیست قیمت های قدیمی رنگ آق رنگ :

توجه : لیست قیمت های درج شده در زیر فاقد اعتبار بوده و میبایست از جایگزین جدید آنان استفاده کرد. این لیست قیمت ها صرفا جهت اطلاع و آگاهی اطلاع شما میباشد و لذا اعتباری ندارند.

 

آرشیو لیست قیمت های شرکت آق رنگ :

توجه : تمامی لیست قیمت های درج شده در این قسمت منقضی و از اعتبار ساقط میباشند.درج این لیست قیمت ها در سایت پخش رنگ و چسب محمدی صرفا جهت اطلاع شما میباشد.لذا هیچ گونی اعتباری ندارند و میبایست به لیست قیمت درج شده در بالای این متن توجه کرد.

 

 

پیشنهاد ما  لیست قیمت محصولات رنگ باراد + تاریخچه شرکت باراد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *