لیست قیمت قلم مو سون

لیست قیمت قلم مو سون

لیست قیمت قلم مو سون


0
(0)

قلم مو سون یک ابزار ضروری برای نقاشی با رنگ‌ روغنی است. همچنین این قلم مو ها ویژگی‌ های خاصی دارند که مناسب برای رنگ روغنی میباشد. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتری درباره قلم مو های رنگ روغنی از برند سون می‌ پردازیم. این صفحه جهت درج بروزترین لیست قیمت قلم مو سون طراحی شده است که شما میتوانید بروزترین لیست قیمت قلم مو سون را مشاهده نمایید و یا همچنین جهت آشنایی بیشتر با محصولات این برند، سایر توضیحات در اختیار شما قرار داده شده است.

 

لیست قیمت قلم رنگ سون

لیست قیمت زیر از محصولات قلم رنگ سون در تاریخ 1403/04/01 در سایت درج شده است و کاملا بروز میباشد. لیست قیمت ما قبل از این تاریخ از این شرکت فاقد اعتبار میباشد و ملاک خرید و فروش قلمو سون بر اساس لیست قیمت زیر میباشد.

 

لیست قیمت قلم مو سون 1403/04/01

 

همچنین شما اگر نیاز به لیست قیمت قلم مو سون دارید ما این لیست را در قالب فایل PDF در اختیار شما قراره داده ایم و شما میتوانید برای دانلود لیست قیمت قلم رنگ سون این لیست قیمت را از دکمه زیر دانلود و یا مشاهده نمایید.

دانلود لیست قیمت قلم مو روغنی سون (PDF)

برند قلم مو سون

برند قلم مو رنگ روغنی سون به دلیل کیفیت بالا، گزینه‌ ای عالی برای نقاشان، هنرمندان و دوستداران هنر است. انتخاب قلم موی سون می‌تواند تأثیر زیادی بر کیفیت کار نقاشی شما داشته باشد. برای این منظور، توجه به جزئیات و ویژگی‌ های این برند معروف، می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. مطمئن شوید که قلم مو های انتخابی شما با نیاز ها و سبک نقاشی‌ تان هماهنگی دارند. این برند به دلیل ماندگاری برتر محصولاتش، در بین هنرمندان حرفه‌ ای و آماتور محبوبیت دارد.

لازم به ذکر است که شرکت تولیدی سون علاوه بر تولید قلمو نقاشی با کیفیت بالا در تولید غلطک رنگ با برند سون نیز معروف میباشد. جهت آشنایی بیشتر با غلطک رنگ سون میتوانید روی همین کلمه کلیک کنید.

 

قلم مو نقاشی سون

قلم مو نقاشی سون یکی از ابزار های مهم در نقاشی با رنگ‌ های روغنی و پلاستیکی هستند. همچنین این قلم‌ رنگ ها شامل مو های نرم و انعطاف‌ پذیر میباشند و این نوع قلم مو ها به گونه‌ ای طراحی شده‌ اند که بتوانند رنگ روغنی با پلاستیکی(پایه آب) را به خوبی در خود جذب و به صورت یکنواخت روی سطح مورد نظر منتقل کنند. در ادامه به جزئیات بیشتری درباره قلم مو های سون می پردازیم.

 

کاربرد قلم رنگ سون

قلم مو های رنگ روغنی ابزار های ضروری برای هنرمندان و نقاشان هستند که می‌خواهند با رنگ روغنی کار کنند. قلم مو های رنگ روغنی در رنگ آمیزی کاربرد های متنوعی دارند. این قلم مو ها در بازار با تنوع زیادی از نظر جنس مو، شکل، اندازه و برند موجود هستند. در زیر، به برخی از کاربرد های مهم قلم مو های رنگ روغنی اشاره میکنیم:

 • نقاشی‌ های هنری
 • رنگ‌ آمیزی صنعتی و ساختمانی
 • رنگ روی چوب، سیمان،گچ و …

کاربرد مقلاویز سون

مقلاویز سون یا (مغلویس) یکی از ابزار های مهم برای رنگ آمیزی برای رنگ پلاستیک هستند. ویژگی خاصی که در موی این مدل قلم مو ها هستند آنها را مناسب برای رنگ های پایه آب کرده است. مقلاویز سون نیز یکی از محصولات پر فروش و نقاش پسند از همین برند هستند. جهت خرید این محصولات شما میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ویژگی‌ های قلم مو نقاشی سون

قلم مو های نقاشی در رنگ‌ آمیزی ساختمانی به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارند، می‌توانند در بسیاری از جنبه‌های مختلف مفید باشند. در زیر به برخی ویژگی های این قلمو ها از برند سون اشاره میشود:

 1. جنس مو مناسب
 2. شکل قلم مو نقاش پسند
 3. اندازه قلم مو در سایز های مختلف
 4. دسته قلم مو با کیفیت بالا

نکات مهم در استفاده و نگهداری از قلم مو سون

قلم مو های رنگ سون یکی از برند های معروف و شناخته شده هستند. قلم موهای رنگ روغنی، به دلیل موهای نرمی که دارند، به خوبی رنگ را جذب کرده و به صورت یکنواخت بر روی سطح پخش میکند. این ویژگی موجب می‌شود که رنگ آمیزی ها با توجه به ساختار و قدرت پوششی که قلم مو های رنگ روغنی سون دارند، برای پوشش دادن به بخش های وسیع از سطح مورد استفاده قرار بگیرد. در هنگام استفاده از این محصول باید نکاتی را رعایت کرد و در زیر به برخی از نکات مهم در استفاده و نگهداری این محصول اشاره میشود:

 • آماده‌سازی قلم مو:
  • قبل از استفاده، قلم مو را با کمی حلال (مانند تینر) شسته و خشک کنید تا از هر گونه گرد و غبار و روغن باقی‌ مانده پاک شود.
 • تمیز کردن بعد از استفاده:
  • بلافاصله پس از استفاده، قلم مو را با حلال مناسبی مانند تینر شسته و سپس با آب و صابون ملایم شستشو دهید.
  • مو های قلم مو را به آرامی خشک کنید و در جایی خشک و خنک نگهداری کنید.
 • نگهداری:
  • قلم مو ها را به صورت عمودی و با مو ها به سمت بالا قرار دهید تا مو ها خم نشوند.
  • از قرار دادن قلم مو ها در معرض نور مستقیم خورشید یا حرارت زیاد خودداری کنید.

 

محصولات قلم موی روغنی سون

انتخاب قلم موی مناسب می‌تواند تأثیر زیادی بر کیفیت نقاشی ساختمانی داشته باشد. قلم موهای رنگ برای هنرمندان و نقاشان حرفه‌ ای و علاقه‌ مندان به هنر، ابزار های بسیار مهم و کار آمدی هستند که با توجه به نیاز ها و ویژگی‌ های ذکر شده، می‌توانید قلم مویی با کیفیت و مناسب برای نقاشی ساختمانی خود انتخاب کنید. در زیر قلم مو های رنگ روغنی سون معرفی می شوند:

 • قلم مو سون شماره 1
 • قلم مو سون شماره 1/5
 • قلم مو سون شماره 2
 • قلم مو سون شماره 2/5
 • قلم مو سون شماره 3

 

قلم موی روغنی سون شماره 1

قلم مو رنگ روغنی 1 اینج یک ابزار اساسی برای نقاشان و هنرمندان است که با رنگ‌ های روغنی کار می‌کنند. این قلم مو به دلیل اندازه کوچک و دقیق خود برای انجام کارهای ظریف بسیار مناسب است.

قلم مو سون شماره 1

قلم موی روغنی سون شماره 1/5

قلم مو رنگ روغنی شماره 1/5 یکی دیگر از ابزار های مهم برای نقاشی با رنگ‌ های روغنی است که اندازه‌ ای متوسط بین شماره 1 و شماره  2 دارد. این قلم مو برای کار های دقیق‌تر از شماره 2 و بزرگ‌تر از شماره 1 استفاده می‌شود.

قلم مو سون شماره 1.5

قلم موی روغنی سون شماره 2

شماره 2 نشان‌دهنده اندازه نسبتا کوچک قلم مو است که برای کارهای دقیق اما نه چندان کوچک مناسب است. همچنین این قلم مو اندازه‌ای بزرگتر از شماره 1 دارد و برای کارهای دقیق اما بزرگتر از جزئیات کوچک مناسب است. البته که این شماره از قلمو بیشتر مناسب برای رنگ آمیزی دیوار میباشد.

قلم مو سون شماره 2

قلم موی روغنی شماره 2/5

قلم مو رنگ روغنی شماره 2/5 یک ابزار مفید برای نقاشان و هنرمندان است که به دنبال رنگ آمیزی سطوح بزرگتر با جزئیات بیشتر در نقاشی‌ های خود هستند. این قلم مو اندازه‌ای بین شماره 2 و 3 دارد و برای کار های وسیع تر و جزئیات متوسط مناسب است.

قلم مو سون شماره 2.5

قلم موی روغنی شماره 3

قلم مو رنگ روغنی شماره 3 یک ابزار کارآمد برای نقاشان و هنرمندان است که با رنگ‌ های روغنی کار می‌کنند. این قلم مو اندازه‌ ای بزرگ‌تر از شماره 2 دارد و برای کار های دقیق‌تر و جزئیات متوسط تا بزرگ مناسب است.

قلم مو سون سایز 3

 

ما در مجموعه بازرگانی محمدی تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب در اختیار شما فروشندگان عزیز قرار دهیم. همچنین شما میتوانید برای خرید خرده و تکی در فروشگاه اینترنتی کاردک سفارش خود را ثبت نمایید یا برای ارتباط با مجموعه رنگ و چسب محمدی با کارشناسان یا مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

آرشیو لیست قیمت قدیمی

شما میتوانید از این قسمت به سایر قیمت قلم مو سون دسترسی داشته باشید. توجه نمایید تمامی این لیست قیمت ها فاقد اعتبار بوده و لیست قیمت نهایی و بروز این شرکت در ابتدای این صفحه درج شده است.

حتما برای اطلاع از جدید‌ترین تخفیف‌ها در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام پخش رنگ و چسب محمدی عضو شوید.

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

بازخورد شما ارزشمند است

امتیاز شما برای ما مهم است

اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *