سوالات متداول

سؤالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

با توجه به بالا بودن حجم پیام ها و وجود سوالات تکراری کاربران و خریداران محترم برآن شدیم تا سوالات و پیام های تکراری و پرشمار شما را در اینجا بیاوریم و پاسخ دهیم تا در زمانتان صرفه جویی کنیم .

از شما تقاضا داریم در صورت پیدا نکردن سوال خود در پایین صفحه با گروه پخش رنگ و چسب محمدی ارتباط بر قرار کنید .

 

سفارش و تایید کالا به منزله قبول کردن تمامی ضوابط و شرایط گروه پخش رنگ و چسب محمدی میباشد و عواقب بعد از آن بر عهده مشتری میباشد.

سوالات متداول کاربران

شرایط و ضوابط (حریم خصوصی) چیست و چگونه مشاهده نمایم ؟

هر سایت و فروشگاهی دارای شرایط و ضوابط خاص خود میباشد که گروه پخش رنگ و چسب محمدی نیز در این استثنا نبوده و شما قبل از هرگونه ثبت سفارش و خرید از گروه ها میبایست این شرایط را قبول کنید .

شرایط و ضوابط ( حفظ حریم خصوصی ) در 2 صفحه به آدرس هایی پایین ایجاد شده است که مطالعه آنها برای هر خریداری اجباری میباشد .

توجه فرمایید : با ثبت هر گونه سفارشی و تایید آن به منزله های تایید شرایط و ضوابط ما هستید !!!

ارسال بار به چه صورت است ؟
  • ارسال بار در شهر کرج و تهران و حومه به صورت ارسال از طریق الوپیک یا اسنپ انجام میشود .(شهر کرج به صورت مستقیم نیز انجام میشود)
  • ارسال برای شهرستان ها به صورت تحویل به باربری انجام میشود . انتخاب باربری با شماست .

بدیهی است که کرایه تحویل تا باربری بر عهده ما و از باربری به بعد با مشتری میباشد .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم ؟

راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل تجاری مقیاس پذیر آغاز شده است.

استارتاپ شما برای چیست؟

مفاهیم استارتاپ ها و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند. شرکت های نوپا با عدم اطمینان بالا روبرو هستند و از شکست بالایی برخوردار هستند ، اما اقلیت هایی که به موفقیت شرکت های موفق تبدیل می شوند این پتانسیل را دارند که بزرگ و تأثیرگذار شوند. برخی از استارتاپ ها تبدیل به یک اسب شاخدار می شوند ، یعنی شرکت های نوپا خصوصی که بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ؟

موسس (های) یک استارتاپ اعتبارسنجی بازار را با مصاحبه مشکل ، مصاحبه با راه حل و ساختن یک محصول با حداقل سود (MVP) ، یعنی نمونه اولیه ، شروع می کند تا مدل های تجاری خود را توسعه و اعتبار دهد. روند راه اندازی می تواند مدت زمان طولانی (طبق برخی تخمین ها ، سه سال یا بیشتر) طول بکشد ، و از این رو تلاش پایدار لازم است. به دلیل بالا بودن نرخ شکست و نتایج نامشخص ، ادامه تلاش در طولانی مدت به ویژه چالش برانگیز است.

  • سئو
  • SEM
  • محتوا
  • اجتماعی
از کجا باید برای شغل خود ثبت نام کنم؟
راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل کسب و کار مقیاس پذیر آغاز شده است.

مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.
چگونه می توانم از ایده خود محافظت کنم؟
  1. راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل تجاری مقیاس پذیر آغاز شده است. .

  2. مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید از جمله خود اشتغالی اطلاق می شود.

  3. مشاغلی که هرگز قصد بزرگ شدن و یا ثبت نام شدن ندارند ، در حالی که شرکت های نوپا به مشاغل جدیدی اشاره دارند که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد دارند که بزرگ شوند.
سوال شما اینجا قرار می گیرد!
img3 - سوالات متداول
مفاهیم استارتاپ ها و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.
مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.