رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین - پخش رنگ و چسب محمدی

رنگ هادی – خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی


2.3
(6)

رنگ هادی یا هادی رنگ با نام شركت صنعتي وشيميائي رنگين (سهامی عام)درسال 1344 تأسيس و از بدو کار تحت ليسانس شركت سيگما كوتينگ هلند بوده و هم اكنون نيز با استفاده از بنيه علمي افراد مجرب و آزمايشگاه مجهز و مدرن بعنوان بزرگترین تولید کننده از نظر حجم تولید ، فروش و نیروی انسانی فعال بطور مستقل قادر است هرگونه سفارش را درسطح استانداردهاي بين المللي توليد وعرضه نمايد و می توان گفت تنها شرکت در کشور است که می تواند انواع رنگهای ساختمانی ، صنعتی ، پودری ، اتومبیلی ، دریایی و …. در حجم و کیفیت بالا تولید و عرضه نماید.

لیست قیمت هادی رنگ مورخ 99/07/29 در پایین همین صفحه درج شده است

درباره شرکت رنگ هادی :

شرکت رنگ هادی بعنوان اولين توليد كننده رنگهاي پودري (powder coating) تا كنون موفق گرديده است نياز بسياري از واحدهاي توليدي لوازم خانگي نظير شركتهاي ارج – بهمن – آزمايش – آبسال – ايران پويا و….. را تأمين نمايد . در ضمن خاطر نشان می سازد که این شرکت سابقه حضور 42 ساله در سازمان بورس و اوراق بهادار کشور را دارد .

داشتن گواهینامه ایزو 9000 :
شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین (سهامی عام) در سال 1381 موفق به اخذ گواهی نامه کیفیت ایزو 9001 از شرکت توف راینلند(TUV RHEINLAND) گردیده است .

انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی :
– واحد تولیدی نمونه سال 1375
– کارآفرین برتر دومین جشنواره کارآفرینان برتر (امیرکبیر) در تاریخ 85/06/19

تقدیرنامه ها :

-لوح سپاس از بانکهای تجارت ، ملی ، ملت ، سپه ، صادرات ، سامان و …. بمناسبت همکاریهای موفق و مناسبات تجاری فیمابین
-لوح سپاس نخستین گردهمایی مصرف کنندگان نیتروسلولز تجاری
– کار آفرین برتر دومین جشنواره کارآفرینان برتر صنایع (دانشگاه امیرکبیر)

اخذ تقدیرنامه از دانشگاه :
-لوح سپاس از دانشکده حفاظت و بهداشت کار
-لوح سپاس از دانشکده وزارت نفت
– لوح سپاس از پژوهشگاه صنعت نفت کشور

اخذ گواهینامه استاندارد :
رنگ هادی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد برای بسیاری از محصولات خود گردیده است.

عضویت در انجمن های تخصصی علمی :
– عضو انجمن رنگ و رزین و پوششهای کامپوزیت در کشور
– عضو موسس اتحادیه رنگ و رزین کشور و سهامدار اصلی آن

R&D :

هادی رنگ مجهز به واحد تحقیق و توسعه در آزمایشگاههای خود است .

استقرار نظام پیشنهادها :
همگام با دریافت گواهینامه ایزو ، نظام پیشنهادها هم در این شرکت جاری و دارای بازده مناسبی است .

داشتن مراکز آموزشی :
1- کلاسهای آموزش رایانه برای کلیه کاربران در مقاطع مختلف بسته به نیاز واحدهای ذیربط
2- کلاسهای آموزش کنترل کیفیت و ایزو
3- حفاظت و آتش نشانی و اطفای حریق
4- ارسال کارشناس های شرکت در دوره های آموزشی خارجی و داخلی مرتبط به واحدها و نیازهای شرکت بطور مرتب جهت ارتقاء سطح علمی کارکنان

گروه رنگ های ساختمانی (تزئینی):

• انواع رنگ های روغنی ، مات وبراق (آلکیدی ) ، نیم پلاستیک و تمام پلاستیک
• انواع رنگ های اکریلیک مخصوص نما و نیمه براق
• انواع آسترهای آلکیدی و لاک مخصوص چوب

تولید انواع رنگ های پودری برپایه رزین های :

• اپوکسی – پلی استر ، مورد استفاده درصنایع لوازم خانگی ، اداری وغیره
• پلی استر – مورد استفاده درصنایع برق وروشنائی ، سازه های فلزی خارج ازساختمان
• انواع فام های تخصصی برحسب نیاز مصرف کنندگان

لیست قیمت رنک هادی ( هادی رنگ )

توجه : لیست قیمت درج شده در این قسمت در حال حاضر به عنوان جدیدترین لیست قیمت محصولات شرکت صنعتی شیمیایی رنگین ( هادی رنگ ) میباشد و در روز های آتی احتمال تغییر این لیست قیمت وجود دارد.لذا جهت مشاهده جدید ترین لیست قیمت محصولات هادی رنگ دوباره به همین صفحه رجوع کنید.

 

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی

 

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی

–> جهت دانلود لیست قیمت محصولات رنگ هادی در فرمت فایل PDF به صورت مستقیم میتوانید از دکمه زیر برای دانلود استفاده کنید.

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی PDF

دسترسی به لیست قیمت های قدیمی شرکت رنگین :

توجه : لیست قیمت های درج شده در زیر فاقد اعتبار بوده و میبایست از جایگزین جدید آنان استفاده کرد. این لیست قیمت ها صرفا جهت اطلاع و آگاهی اطلاع شما میباشد و لذا اعتباری ندارند.

 

آرشیو لیست قیمت های هادی رنگ  :

توجه : تمامی لیست قیمت های درج شده در این قسمت منقضی و از اعتبار ساقط میباشند.درج این لیست قیمت ها در سایت پخش رنگ و چسب محمدی صرفا جهت اطلاع شما میباشد.لذا هیچ گونی اعتباری ندارند و میبایست به لیست قیمت درج شده در بالای این متن توجه کرد.

مورخ 99/01/01

معرفی برخی از محصولات رنگین :

پوشرنگ تمام پلاستیک مات – کد فنی محصول : 750
پوشرنگ تمام پلاستیک مات هادی رنگرنگ تمام پلاستیک هادی بر پایه رزین پلی وینیل استات جهت سطوح گچی ، آجری ، بتونی و سیمانی برای فضاهای داخلی ساختمان ها طراحی شده است . از جمله خواص آن می توان به خشک شدن سریع ، قلم خوری مناسب ، چسبندگی ، مقاومت رطوبتی و سایش عالی ، سهولت اجرا و نداشتن بوی نا مطبوع اشاره نمود . این رنگ پایه آب بوده و هیچ گونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد .

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی آب تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نموده و با استفاده از قلم مو، غلتک و یا رنگ پاش رنگ را روی سطح اعمال نمایید. درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 10-40درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار دستها و ابزار رنگ آمیزی را با آب ولرم و مواد شوینده شسنشو نمائید.

 

 

پوشرنگ نیم پلاستیک مات – کد فنی محصول : 700
پوشرنگ نیم پلاستیک مات هادی رنگرنگ نیم پلاستیک هادی بر پایه رزین پلی وینیل استات طراحی شده و جهت سطوح گچی ، آجری ، بتونی و سیمانی داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله خواص آن می توان به خشک شدن سریع ، قلم خوری مناسب ، چسبندگی و سهولت اجرا و همچنین سازگاری زیست محیطی آن اشاره کرد.

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی آب تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نموده و با استفاده از قلم مو، غلتک و یا رنگ پاش رنگ را روی سطح اعمال نمایید. درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 10-40درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار دستها و ابزار رنگ آمیزی را با آب ولرم و مواد شوینده شستشو نمائید.

 

 

پوشرنگ روغنی براق الکیدی – کد فنی محصول : 701
پوشرنگ روغنی براق الکیدی هادی رنگرنگ روغنی براق هادی رنگ بر پایه رزین الکید بلند روغن طراحی گردیده است و بعنوان لایه نهایی به همراه سیستم الکیدی جهت محافظت سازه های فولادی در مقابل عوامل محیطی نیمه صنعتی ، مرطوب و شرجی و محیط شهری مورد مصرف قرار می گیرد . با توجه به براقیت بالا ، مقاومت در مقابل uv نور خورشید و ثبات رنگ ، این محصول به عنوان پوشش نهایی جهت محیط های داخلی و خارجی و کلیه سطوح آهنی ، چوبی ، گچی ، سیمانی ، آجری و … مورد استفاده قرار می گیرد.

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی تینر روغنی تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نمایید . درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 40-10 درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار ابزار آلات رنگ آمیزی را با تینر روغنی شستشو نمایید .

 

پوشرنگ روغنی مات الکیدی – کد فنی محصول : 53
پوشرنگ روغنی مات الکیدی هادی رنگرنگ روغنی مات هادی رنگ
بر پایه رزین الکید بلند روغن فرموله شده و در محیط های شهری و نیمه صنعتی قابل مصرف بوده و جهت پوشش ماشین آلات و سازه های فلزی و لوازم خانگی و اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد . رنگ مات روغنی به عنوان آستری برای رنگ رویه الکیدی براق و نیز به عنوان رنگ رویه بر روی سطوح گچی و با اختلاط با رنگ روغنی براق برای پوشش در و پنجره های ساختمان نیز به کار میرود . قدرت پوشش مناسب و مقاومت در مقابل نور خورشید و همچنین مقاومت در برابر محیط های اسیدی ضعیف از ویژگی های این رنگ می باشد.

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی تینر روغنی تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نمایید . درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 40-10 درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار ابزار آلات رنگ آمیزی را با تینر روغنی شستشو نمایید.

 

شما میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر سفارشات خود را ثبت کنید:

شماره های تماس:

0263-4250613 (دفتر)
026-34278045 (دفتر)
0912-3901008 (همراه)
0912-0176550 (همراه)
0912-0176547 (مدیریت)

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.