رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین - پخش رنگ و چسب محمدی

رنگ هادی – خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی

هادی رنگ - لیست قیمت محصولات شرکت رنگین یا رنگ هادی


رنگ هادی یا هادی رنگ با نام شركت صنعتي وشيميائي رنگين (سهامی عام)درسال 1344 تأسيس و از بدو کار تحت ليسانس شركت سيگما كوتينگ هلند بوده و هم اكنون نيز با استفاده از بنيه علمي افراد مجرب و آزمايشگاه مجهز و مدرن بعنوان بزرگترین تولید کننده از نظر حجم تولید ، فروش و نیروی انسانی فعال بطور مستقل قادر است هرگونه سفارش را درسطح استانداردهاي بين المللي توليد وعرضه نمايد و می توان گفت تنها شرکت در کشور است که می تواند انواع رنگهای ساختمانی ، صنعتی ، پودری ، اتومبیلی ، دریایی و …. در حجم و کیفیت بالا تولید و عرضه نماید.

لیست قیمت هادی رنگ مورخ 99/07/29 در پایین همین صفحه درج شده است

درباره شرکت رنگ هادی :

شرکت رنگ هادی بعنوان اولين توليد كننده رنگهاي پودري (powder coating) تا كنون موفق گرديده است نياز بسياري از واحدهاي توليدي لوازم خانگي نظير شركتهاي ارج – بهمن – آزمايش – آبسال – ايران پويا و….. را تأمين نمايد . در ضمن خاطر نشان می سازد که این شرکت سابقه حضور 42 ساله در سازمان بورس و اوراق بهادار کشور را دارد .

داشتن گواهینامه ایزو 9000 :
شرکت صنعتی و شیمیایی رنگین (سهامی عام) در سال 1381 موفق به اخذ گواهی نامه کیفیت ایزو 9001 از شرکت توف راینلند(TUV RHEINLAND) گردیده است .

انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی :
– واحد تولیدی نمونه سال 1375
– کارآفرین برتر دومین جشنواره کارآفرینان برتر (امیرکبیر) در تاریخ 85/06/19

تقدیرنامه ها :

-لوح سپاس از بانکهای تجارت ، ملی ، ملت ، سپه ، صادرات ، سامان و …. بمناسبت همکاریهای موفق و مناسبات تجاری فیمابین
-لوح سپاس نخستین گردهمایی مصرف کنندگان نیتروسلولز تجاری
– کار آفرین برتر دومین جشنواره کارآفرینان برتر صنایع (دانشگاه امیرکبیر)

اخذ تقدیرنامه از دانشگاه :
-لوح سپاس از دانشکده حفاظت و بهداشت کار
-لوح سپاس از دانشکده وزارت نفت
– لوح سپاس از پژوهشگاه صنعت نفت کشور

اخذ گواهینامه استاندارد :
رنگ هادی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد برای بسیاری از محصولات خود گردیده است.

عضویت در انجمن های تخصصی علمی :
– عضو انجمن رنگ و رزین و پوششهای کامپوزیت در کشور
– عضو موسس اتحادیه رنگ و رزین کشور و سهامدار اصلی آن

R&D :

هادی رنگ مجهز به واحد تحقیق و توسعه در آزمایشگاههای خود است .

پیشنهاد ما  مهدرنگ پردیس - لیست قیمت و خرید رنگ شرکت مهد رنگ کرج

استقرار نظام پیشنهادها :
همگام با دریافت گواهینامه ایزو ، نظام پیشنهادها هم در این شرکت جاری و دارای بازده مناسبی است .

داشتن مراکز آموزشی :
1- کلاسهای آموزش رایانه برای کلیه کاربران در مقاطع مختلف بسته به نیاز واحدهای ذیربط
2- کلاسهای آموزش کنترل کیفیت و ایزو
3- حفاظت و آتش نشانی و اطفای حریق
4- ارسال کارشناس های شرکت در دوره های آموزشی خارجی و داخلی مرتبط به واحدها و نیازهای شرکت بطور مرتب جهت ارتقاء سطح علمی کارکنان

گروه رنگ های ساختمانی (تزئینی):

• انواع رنگ های روغنی ، مات وبراق (آلکیدی ) ، نیم پلاستیک و تمام پلاستیک
• انواع رنگ های اکریلیک مخصوص نما و نیمه براق
• انواع آسترهای آلکیدی و لاک مخصوص چوب

تولید انواع رنگ های پودری برپایه رزین های :

• اپوکسی – پلی استر ، مورد استفاده درصنایع لوازم خانگی ، اداری وغیره
• پلی استر – مورد استفاده درصنایع برق وروشنائی ، سازه های فلزی خارج ازساختمان
• انواع فام های تخصصی برحسب نیاز مصرف کنندگان

لیست قیمت رنک هادی ( هادی رنگ )

توجه : لیست قیمت درج شده در این قسمت در حال حاضر به عنوان جدیدترین لیست قیمت محصولات شرکت صنعتی شیمیایی رنگین ( هادی رنگ ) میباشد و در روز های آتی احتمال تغییر این لیست قیمت وجود دارد.لذا جهت مشاهده جدید ترین لیست قیمت محصولات هادی رنگ دوباره به همین صفحه رجوع کنید.

 

hadi rang price1 99 07 29 - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین

 

hadi rang price2 99 07 29 - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین

–> جهت دانلود لیست قیمت محصولات رنگ هادی در فرمت فایل PDF به صورت مستقیم میتوانید از دکمه زیر برای دانلود استفاده کنید.

%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF %D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84 %D8%A8%D9%87 %D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA %D9%BE%DB%8C %D8%AF%DB%8C %D8%A7%D9%81 - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگین

دسترسی به لیست قیمت های قدیمی شرکت رنگین :

توجه : لیست قیمت های درج شده در زیر فاقد اعتبار بوده و میبایست از جایگزین جدید آنان استفاده کرد. این لیست قیمت ها صرفا جهت اطلاع و آگاهی اطلاع شما میباشد و لذا اعتباری ندارند.

 

آرشیو لیست قیمت های هادی رنگ  :

توجه : تمامی لیست قیمت های درج شده در این قسمت منقضی و از اعتبار ساقط میباشند.درج این لیست قیمت ها در سایت پخش رنگ و چسب محمدی صرفا جهت اطلاع شما میباشد.لذا هیچ گونی اعتباری ندارند و میبایست به لیست قیمت درج شده در بالای این متن توجه کرد.

مورخ 99/01/01

معرفی برخی از محصولات رنگین :

پوشرنگ تمام پلاستیک مات – کد فنی محصول : 750
20litri pelastic mat - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگینرنگ تمام پلاستیک هادی بر پایه رزین پلی وینیل استات جهت سطوح گچی ، آجری ، بتونی و سیمانی برای فضاهای داخلی ساختمان ها طراحی شده است . از جمله خواص آن می توان به خشک شدن سریع ، قلم خوری مناسب ، چسبندگی ، مقاومت رطوبتی و سایش عالی ، سهولت اجرا و نداشتن بوی نا مطبوع اشاره نمود . این رنگ پایه آب بوده و هیچ گونه آلودگی زیست محیطی به همراه ندارد .

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی آب تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نموده و با استفاده از قلم مو، غلتک و یا رنگ پاش رنگ را روی سطح اعمال نمایید. درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 10-40درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار دستها و ابزار رنگ آمیزی را با آب ولرم و مواد شوینده شسنشو نمائید.

 

پیشنهاد ما  رنگ سحر - لیست قیمت رنگ سحر به همراه کاتالوگ

 

پوشرنگ نیم پلاستیک مات – کد فنی محصول : 700
20litri nim pelastic mat 1 - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگینرنگ نیم پلاستیک هادی بر پایه رزین پلی وینیل استات طراحی شده و جهت سطوح گچی ، آجری ، بتونی و سیمانی داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله خواص آن می توان به خشک شدن سریع ، قلم خوری مناسب ، چسبندگی و سهولت اجرا و همچنین سازگاری زیست محیطی آن اشاره کرد.

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی آب تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نموده و با استفاده از قلم مو، غلتک و یا رنگ پاش رنگ را روی سطح اعمال نمایید. درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 10-40درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار دستها و ابزار رنگ آمیزی را با آب ولرم و مواد شوینده شستشو نمائید.

 

 

پوشرنگ روغنی براق الکیدی – کد فنی محصول : 701
alkidi BARAGH small 1 - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگینرنگ روغنی براق هادی رنگ بر پایه رزین الکید بلند روغن طراحی گردیده است و بعنوان لایه نهایی به همراه سیستم الکیدی جهت محافظت سازه های فولادی در مقابل عوامل محیطی نیمه صنعتی ، مرطوب و شرجی و محیط شهری مورد مصرف قرار می گیرد . با توجه به براقیت بالا ، مقاومت در مقابل uv نور خورشید و ثبات رنگ ، این محصول به عنوان پوشش نهایی جهت محیط های داخلی و خارجی و کلیه سطوح آهنی ، چوبی ، گچی ، سیمانی ، آجری و … مورد استفاده قرار می گیرد.

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی تینر روغنی تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نمایید . درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 40-10 درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار ابزار آلات رنگ آمیزی را با تینر روغنی شستشو نمایید .

 

پیشنهاد ما  لیست قیمت رنگ پارس بهار - تولیدی شیمیایی پارس بهار

پوشرنگ روغنی مات الکیدی – کد فنی محصول : 53
alkidi mat small 1 - رنگ هادی - خرید و لیست قیمت محصولات شرکت رنگینرنگ روغنی مات هادی رنگ
بر پایه رزین الکید بلند روغن فرموله شده و در محیط های شهری و نیمه صنعتی قابل مصرف بوده و جهت پوشش ماشین آلات و سازه های فلزی و لوازم خانگی و اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد . رنگ مات روغنی به عنوان آستری برای رنگ رویه الکیدی براق و نیز به عنوان رنگ رویه بر روی سطوح گچی و با اختلاط با رنگ روغنی براق برای پوشش در و پنجره های ساختمان نیز به کار میرود . قدرت پوشش مناسب و مقاومت در مقابل نور خورشید و همچنین مقاومت در برابر محیط های اسیدی ضعیف از ویژگی های این رنگ می باشد.

روش اعمال :

ابتدا رنگ را توسط همزن با دور مناسب کاملا یکنواخت نموده ، رنگ را با افزایش تدریجی تینر روغنی تا حصول ویسکوزیته مناسب رقیق نمایید . درجه حرارت محیط رنگ آمیزی باید در محدوده 40-10 درجه سانتیگراد بوده و دمای سطح بایستی حداقل 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم محیط باشد . پس از اتمام کار ابزار آلات رنگ آمیزی را با تینر روغنی شستشو نمایید.

 

شما میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر سفارشات خود را ثبت کنید:

شماره های تماس:

0263-4250613 (دفتر)
026-34278045 (دفتر)
0912-3901008 (همراه)
0912-0176550 (همراه)
0912-0176547 (مدیریت)

لیست قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *