لیست قیمت مقلاویز آذین (مغلویس پریاب) - پخش رنگ و چسب محمدی

لیست قیمت مقلاویز آذین (مغلویس پریاب)

مغلویس پریاب و آذین - لیست قیمت قلم پلاستیک آذین و پریاب

مغلویس پریاب و آذین - لیست قیمت قلم پلاستیک آذین و پریاب


لیست قیمت مقلاویز آذین – جدید ترین لیست قیمت مقلاویز (قلم مو پلاستیک) مخصوص رنگ های پلاستیک آذین [مغلویس پریاب] به صورت فایل png و یا دانلود به صورت فایل pdf از سایت پخش رنگ و چسب محمدی.لیست قیمت مورخ : 99/08/24

امکان تغییر این لیست قیمت در روز های آتی ممکن است. و جهت استعلام به روز قیمت دوباره به همین سایت رجوع کنید و یا با شماره های درج شده در پایین همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت مغلویس (قلم پلاستیک) آذین و پریاب در پایین همین صفحه درج شده است.

انواع قلمو :

قلموها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد متفاوتی نسبت به دیگری دارد. گونه‌های بادبزنی، تخت و گرد را میتوان به عنوان انواع قلمو نقاشی ساختمان نام برد.

از نظر کاربرد: به قلم‌موهایی که برای رنگ روغن ، رنگ پلاستیک(مقلاویز یا مغلویس) و دیگر قلم‌هایی که برای آبرنگ به کار می‌رود تقسیم میکنند.

از نظر اندازه: برای اندازه‌های گوناگون قلم‌ مو شماره‌هایی قراردادی تعیین می‌شود. از متداول‌ ترین و پرمصرف ‌ترین قلم‌ موهای مورد استفاده در سبک رنگ روغن قلم ‌موهای 2،2/5 و 1/5 هستند.

برای قلمو های پلاستیک سایز های 12*3 پر مصرف ترین مقلاویز ها هستند.که شرکت پریاب یا مقلاویز آذین تولید کننده این نوع قلمو ها هستند.لیست قیمت مقلاویز آذین در پایین همین صفحه درج شده است.

از نظر جنس موها: قلم‌ موها از موی جانوران یا الیاف مصنوعی پلاستیکی ساخته می‌شوند. قلم‌ موهایی که از موی دُم سمور ساخته می‌شوند کیفیت خوبی دارند و حالت فنری و انعطاف پذیرشان و نوک تیز آنها برای نقاشی آبرنگ و رنگ روغن مناسب است. این قلم‌ موها توانایی بالاتری برای جذب آب دارند.

قلم ‌موی  نقاشی مورد استفاده در نگارگری از نوع نرم و مناسب برای آبرنگ است. نگارگران ایرانی برای قلم گیری و صورت سازی ازقلم‌ مویی که از موی گربه ساخته شده، استفاده می‌کنند، این قلم ‌موها خود بر دو نوعند: گندمی و شمشیری (نیزه‌ ای) قلم ‌موی گندمی برای پرداز و قلم موی شمشیری برای قلمگیری بکار می‌رود.

پیشنهاد ما  چسب هل - لیست قیمت محصولات چسب هل - فروردین۹۷

مقلاویز آذین که قبلا با نام مقلاویز پریاب (مغلویس پریاب) میشناسند در اندازه های 12*3 و 14*4 و 15*5 تولید میشوند و کیفیت های مناسبی برخوردار هستند که مناسب رنگ های پلاستیک بوده و به راحتی میتوان با این مقلاویز ها سطح مورد نطر را رنگ آمیزی کرد.

قلم پلاستیک یا مغلویس

با توجه به فروانی قلمو ها در بازار، نوع و اندازه قلموها(همانطور که در بالا ذکر گردید)، برای رنگ امیزی سطوح مختلف از لحاظ اندازه، فرم، ضخامت و جنس مو های قلم مو، انتخاب مناسب ترین نوع قلم مو، با توجه به نوع رنگ مورد مصرف و همچنین میزان وسعت سطح بستگی کامل دارد. به این معنا که قلم مو های مورد استفاده در رنگ پلاستیک برای رنگ روغنی کاربرد ندارد. همچنین از قلم موی نقاشی ساختمان کوچک برای رنگ امیزی زهواره ها و چارچوب درب ها استفاده میشود.

مقلاویز یا قلم رنگ پلاستیک بی شک تنها برای رنگ آمیزی با رنگ های پلاستیک مناسب است که در سایز های مختلف از 15*5 و 14*4 و 12*3 در بازار موجود میباشد .

جهت رنگ آمیزی با این قلم ها به علت بزرگ بردن نسبت به قلمو های روغنی ، سطح بیشتری را رنگ میکنید و قاعدتا نمیخوان از این قلم ها برای رنگ آمیزی در و میله های باریک استفاده نمود .

از نکات مهم در استفاده از قلم‌ مو توجه به ترکیب کردن رنگ‌ها و استفاده از رنگ‌های مناسب برای زمینه ‌است. جهت دادن به قلم‌ مو باعث دادن حجم به تصویر می‌شود و آن را از مسطح بودن درمی‌آورد.

اگر هدف نگارگر رنگ زدن به سطح وسیعی باشد از قلم‌ موی دارای سر مربعی شکل استفاده میشود.  اگر هدفش رنگ کردن بخش کوچکی از یک طرح باشد از قلم‌ موی سر گرد کمک می‌گیرند.

پیشنهاد ما  چسب چوب شمال - لیست قیمت محصولات چسب شمال

معایب قلمو

ازجمله معایب کاربرد قلم مو، می توان به مهارت مورد نیاز کاربر اشاره نمود. در واقع برای بکار گیری مناسب از قلم مو در بین انواع قلم مو نقاشی ، شخص باید از تبحر کافی برخوردار باشد. زیرا در غیر اینصورت در هنگام رنگ آمیزی با رد قلم و شره رنگ مواجه خواهیم شد.

محاسن قلمو نقاشی ساختمان

در صورتی که نوک مو ها به صورت زاویه دار بریده شده باشد، استفاده از آن برای قاب های پنجره و زهواره ها آسان تر بوده است. و همچنین این امر رنگ زدن خطوط ظریف مرسوم به ” خط مستقیم ” را راحتتر می سازد. اندازه های کوچک تر قلمو، برای کارهای باریک تر و گوشه های دور از دسترس مناسب هستند. کوتاه و بلندی قلم مو باعث می شود که رنگ بهتر در قلم مو نگه داشته شده و کاربرد آن روانتر باشد. در نتیجه سایز قلم مو نقاشی باتوجه به شرایط فرق میکند.

پایه فلزی که موها بر روی آن نصب شده،  مو ها را استوار نگه میدارد. محکم بودن پایه باعث می شود که هنگام استفاده ازقلم موی نقاشی ساختمان ، موها ثابت بوده و شل نشوند. همچنین موها باید با گره های چوبی با چسب اپوکسی در داخل پایه محکم مستقر شده باشند.

لیست قیمت مقلاویز آذین :

توجه : لیست قیمت قدیمی مقلاویز های آذین نیز در همین صفحه قرار داده شده است و درج این لیست قیمت صرفا جهت اطلاع و آگاهی شما! میباشد و دیگر این لیست قیمت اعتباری ندارد و جایگزین آن لیست قییمت جدید زیر میباشد.

پیشنهاد ما  پارس اشن - لیست قیمت و خرید محصولات رنگ پارس اشن

در حال حاضر این لیست قیمت در حال اجرا میباشد.مورخ : 99/06/21

 

paryab azin price 99 08 24 - لیست قیمت مقلاویز آذین (مغلویس پریاب)

 

–> جهت دانلود لیست قیمت قلم پلاستیک آذین به صورت فایل pdf و با لینک مستقیم از دکمه ی زیر جهت دانلود استفاده نمایید. 

دانلود فایل به صورت پی دی اف - لیست قیمت مقلاویز آذین (مغلویس پریاب)

توجه : لیست قیمت قدیمی مقلاویز های پریاب نیز در همین صفحه قرار داده شده است و درج این لیست قیمت صرفا جهت اطلاع و آگاهی شما! میباشد و دیگر این لیست قیمت اعتباری ندارد و جایگزین آن لیست قییمت جدید زیر میباشد.

 

لیست قیمت مقلاویز پریاب :

این لیست در تاریخ روبرو تنظیم شده است و احتمالا فاقد اعتبار باشد لطفا به لیست قیمت آذین توجه شود : 99/06/21

مقلاویز پزیاب لیست قیمت قلمو پلاستیک پریاب - لیست قیمت مقلاویز آذین (مغلویس پریاب)

–> جهت دانلود لیست قیمت قلم پلاستیک پریاب به صورت فایل pdf و با لینک مستقیم از دکمه ی زیر جهت دانلود استفاده نمایید. 

دانلود فایل به صورت پی دی اف - لیست قیمت مقلاویز آذین (مغلویس پریاب)

آرشیو لیست قیمت های پریاب و آذین :

هشدار : لیست قیمت های زیر از مقلویز پریاب قدیمی میباشد و اعتبار آن به اتمام رسیده است و جایگزین آن مقلاویز آذین از تولیدی همین شرکت میباشد که در بالا همین متن لیست قیمت مقلاویز آذین درج شده است.

 

مورخ : 99/06/21

 

 

شما میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر سفارشات محصولات مقلاویز آذین (مقلویس پریاب) را ثبت کنید:

شماره های تماس:

0263-4250613 (دفتر)
026-34278045 (دفتر)
0912-3901008 (همراه)
0912-0176550 (همراه)
0912-0176547 (مدیریت)

یا لینک های زیر  :

تماس با ما

کاتالوگلیست قیمت

آذینقلم پلاستیک آذینقلمو پلاستیکقیمت مقلاویزقیمت مقلاویز 3*12قیمت مقلاویز 4*14قیمت مقلاویز 5*15قیمت مقلاویز پریابقیمت مقلویزلیست قیمت جدید پریابلیست قیمت مقلاویزلیست قیمت مقلاویز آذینلیست قیمت مقلاویز پریابلیست قیمت مقلویزمغلویس پریابمقلاویزمقلاویز 3*12مقلاویز 4*14مقلاویز 5*15مقلاویز آذینمقلاویز ایرانیمقلاویز پاندامقلاویز پریابمقلاویز پنوئنمقلاویز خارجیمقلاویز خرممقلویزمقلویز آذینمقلویز پریاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *