آرکو - لیست قیمت صنایع رنگ و رزین آرکو (جدید 99) - پخش رنگ و چسب محمدی

آرکو – لیست قیمت صنایع رنگ و رزین آرکو (جدید 99)


5
(2)

 

لیست قیمت صنیع رنگ و رزین آرکو

 

آرکو – لیست قیمت محصولات صنایع رنگ و رزین آرکو در پایین همین صفحه قرار داده شده است.تاریخ اجرایی این لیست 1399/08/22 است.پخش رنگ و چسب محمدی نماینده و عاملیت فروش محصولات صنایع رنگ و رزین آرکو میباشد.

درباره صنایع رنگ و رزین آرکو :

شرکت صنایع رنگ و رزین آرکو در سال ۱۳۶۶ تاسیس گردید و بعنوان اولین کارخانه سازنده رنگ استاندارد اتومبیلی در شمالغرب کشور فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت هم اکنون با تولید اولین بتونه سنگی استاندارد در ایران رقیبی جدی برای محصولات مشابه خارجی می باشد و با تولید پوششهای تعمیری اتومبیلی (انواع بتونه، رنگ ، آستر ، لاک ، هاردنر و …) و رنگ های صنعتی ، توانسته بازار داخلی کشور را تحت پوشش قرار دهد.

آزمایشگاههای کنترل کیفی و تحقیقاتی شرکت صنایع رنگ آرکو یکی از بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاههای رنگسازی در کشور بوده که با تکیه بر دانش فنی متخصصان مجرب و کارآزموده خود و همچنین با بهره گیری از تکنولوژی نوین و جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا، قادر به تولید انواع رنگها و پوششهای صنعتی و تخصصی می باشد.
صنایع رنگ و رزین آرکو طی تولید رنگ و بتونه سنگی و کلیه پوششهای اتومبیلی، در سال ۱۳۹۰ اقدام به ساخت واحد تولید رزین سازی خود نمود و با استفاده از متخصصان زبده ایرانی و تکنیک روز دنیا موفق به تولید انواع رزین های پلی استر غیر اشباع جهت ساخت انواع خمیر و بتونه سنگی و انواع رزین های اکریلیک پلی اورتان و رزین آلکیدی شد و توانست به خودکفایی کامل برسد و وابستگی خود را به کشورهای دیگر قطع نماید.

معرفی محصولات و شرکت  آرکو در قاب یک ویدیو

 

صادرات:

با توجه به استقبال کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) نظیر روسیه، قزاقستان، جمهوری داغستان، قرقیزستان، ترکمنستان، آذربایجان، گرجستان، تاجیکستان و استانهای جنوبی  روسیه از محصولات شرکت صنایع رنگ آرکو، این شرکت در صدد برآمد تا دفتر مرکزی خود را در شهر آلماتی قزاقستان تاسیس نماید. همچنین فعالیت صادراتی آرکو به کشورهای نامبرده محدود نبوده و در حال حاضر به کشور های امارات متحده عربی، یمن، عمان، عراق و آفریقای جنوبی نیز گسترش یافته است.
این شرکت با داشتن گواهینامه های استاندارد اروپایی از لحاظ کیفیت و قیمت، توانایی صادرات و رقابت با انواع  محصولات اروپایی را دارد.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

  • انواع بتونه سنگی
  • انواع رنگ ها (رنگ شاسی،روغنی،فوری،پلی اورتان)
  • انواع بتونه فوری
  • انواع آستر
  • انواع کیلر و هاردنر
  • و ….

 

با توجه به نوسانات شدید قیمت مواد اولیه ، قیمت ها بدون اطلاع قبلی قابل تغییر میباشد.

توجه : لیست قیمت آرکو در پایین همین صفحه درج شده است.

معرفی محصولات آرکو :

بتــونه سنگــی آرکــو :

این محصول بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع و مناسب با هر نوع شرایط آب و هوایی تولید شده است و دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا، خشک شدن سریع، پرکنندگی خوب، کشش بسیار عالی که حفره ایجاد نمی کند و سنباده خوری بسیار راحتی داشته و در عین حال مقاومت بالایی دارد.
این محصول قابل استفاده بر روی ورقه های آهن و گالوانیزه می باشد.
زمان خشک شدن: 20 دقیقه  در دمای 20 درجه سانتیگراد

بتـــونه سنگــی آرکــو طلایی :

این بتونه بر پایه رزین غیر اشباع تهیه شده و فرمول ویژه آن سبب شده تا این بتونه در هر نوع آب و هوایی قابل استفاده باشد. از جمله مزایای دیگر این بتونه می توان به خشک شدن سریع، لیسه کشی روان و سمباده خوری عالی اشاره نمود. همچنین این بتونه 10 دقیقه پس از ژل تایم چسبندگی فوق العاده ای داشته و سمباده خوری در دو حالت خشک و آبی امکان پذیر می باشد. از مزیت برتر  آن استفاده در قطعات  گالوانیزه و U.P.V.C می باشد که پس ازسمباده خوری  نیاز به بتونه فوری و آستر نمی باشد  و  رنگ نهایی اسپری می شود.

بتــونه سنگــی پلــی زد :

این بتونه بر پایه رزین پلی استر بوده.علی رغم قیمت پایین این محصول، از کیفیت عالی برخوردار می باشد. خشک شدن سریع،  سمباده خوری آسان و پر کنندگی مناسب از ویژگی های دیگر این محصول می باشد.

بتونه سنگی پلی کیم :

این بتونه بر پایه رزین پلی استر بوده. خشک شدن سریع و کیفیت عالی در عین حال سمباده خوری روان و راحت از مزایای این محصول می باشد. مهمترین ویژگی این محصول پرکنندگی عالی آن است.

بتونه سنگی پلی نوی کو :

این بتونه بر پایه رزین پلی استر بوده. خشک شدن سریع و کیفیت عالی و در عین حال سمباده خوری روان و راحت  و  پرکنندگی عالی
مهمترین ویژگی آن می باشد و از نظر قیمت مقرون به صرفه است .

اندازه بسته بندی : 450 گرم  – 950 گرم – 1750گرم

بتــونه سنگــی پلــی وان :

این محصول برپایه رزین پلی استر غیر اشباع تولید شده. و برای هرنوع آب وهوایی فرموله شده است.  از خصوصیات بارز این بتونه پرکنندگی بالا ، انعطاف پذیری خوب ، سمباده خوری آسان ،  مقاومت مکانیکی بالا و کشش عالی  بوده. و همانند بتونه سنگی آرکو در هنگام لیسه کشی حفره ایجاد نمی کند .

اندازه بسته بندي : 950 گرمی  – 7 /1 کيلوگرمي – 7 /2  کيلوگرمي

بتــــونه سنگــی سوپـــر آرکـــو :

بتونه سنگی سوپر آرکو از محصولات بی نظیر صنایع رنگ آرکو میباشد. که حاصل سالها تجربه و تحقیق در زمینه بتونه های سنگی پلی استری میباشد. این محصول نیز بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع تولید شده است. که ویژگی بارز این محصول دو کاره بودن آن است بدین معنی که می تواند بجای بتونه فوری هم استفاده  شود و سطح مورد نظر را پوششی بسیار صاف بخشیده و آماده آستر کند. علاوه بر این دارای خاصیت انعطاف پذیری بسیاربالا، خشک شدن سریع، پرکنندگی خوب، کشش بسیار عالی و سنباده خوری بسیار راحت و روان بوده. و در عین حال بسیارمقاوم است. این محصول قابل استفاده بر روی ورقه هاي آهن و گالوانیزه  و  U.P.V.C  مي باشد، که پس ازسمباده خوری  نیاز به بتونه فوری و آستر نبوده  و  رنگ نهایی اسپری می شود.
.
اندازه بسته بندی : 450 گرم – 950 گرم – 1/7 کیلوگرم  – 2/7 کیلوگرم – 3/7 کیلوگرم

بـــتونه فایـــبرگلاس :

این بتونه با الیاف شیشه تقویت شده وبخاطر داشتن این الیاف از قدرت پرکنندگی و نفوذپذیری بیشتر و مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار است. قابلیت استفاده روی تمامی سطوح فلزی و پلاستیکی  را دارد و بهترین محصول برای بازسازی سطوح فرسوده می باشد.

اندازه بسته بندی :450 گرم  – 900 گرم – 1/7کیلوگرم  –  2/7 کیلوگرم  –   3/7 کیلوگرم

بتـونـه فـوری آرکـو :

این محصول بر پایه رزین نیترو سلولز بوده. و ویژگی های این محصول لیسه کشی عالی ، چسبندگی مناسب، انعطاف پذیری بالا و خشک شدن سریع می باشد. به طوریکه سمباده خوری بتونه پس از 2 ساعت روان و آسان خواهد بود.

بتونــه فـوری پلـی وان :

این محصول بر پایه رزین نیترو سلولز بوده. و ویژگی های این محصول لیسه کشی عالی ، چسبندگی مناسب، انعطاف پذیری بالا و خشک شدن سریع می باشد. به طوریکه سمباده خوری بتونه پس از 2 ساعت روان و آسان خواهد بود.

 

لیست قیمت آرکو :

توجه : لیست قیمت قدیمی محصولات شرکت رنگ و رزین آرکو در سایت قرار داده شده است و صرفا جهت آگاهی و اطلاع!شما میباشد ، لذا هیچ اعتباری ندارد و لیست قیمت جدید آن که در زیر آممده است در حال اجرا میباشد.

 

آرکو لیست قیمت صنایع رنگ و رزین آرکو 22-06-99

–> جهت دریافت لیست قیمت صنایع رنگ و رزین آرکو به صورت فایل FDF با لینک مستقیم میتوانید از لینک زیر جهت دریافت استفاده کنید

دانلود لیست قیمت آرکو به صورت فایل PDF

1 -- 2 -- 3 -- 4 -- 5

لیست قیمت

آرکوآستر دوجزئیآستر دوجزئی آرکوآستر فوری پلی وانآستر فوری پلی وان آرکوآستر فوری پلی وان طوسیآستر فوری پلی وان طوسی آرکوآستر فوری پلی وان قرمزآستر فوری پلی وان قرمز آرکوبتــونه سنگــی آرکــوبتونه سنگی آرکوبتونه سنگی آرکو طلاییبتونه سنگی اپکسبتونه سنگی برای چوببتونه سنگی پلی زدبتونه سنگی پلی فیکسبتونه سنگی پلی کوربتونه سنگی پلی کیمبتونه سنگی پلی نوی کوبتونه سنگی پلی وانبتونه سنگی چوببتونه سنگی چیستبتونه سنگی خودروبتونه سنگی درجه یکبتونه سنگی روی چوببتونه سنگی سوپـر آرکوبتونه سنگی قیمتبتونه فایبرگلاسبتونه فوریبتونه فوری آرکوبتونه فوری پلی وانبتونه فوری طوسیبتونه فوری طوسی آرکوبتونه فوری قرمزبتونه فوری قرمز آرکوبهترین بتونه سنگیقیمت بتونه آرکوقیمت بتونه سنگی آرکوقیمت بتونه سنگی آرکو طلاییقیمت بتونه سنگی پلی زد آرکوقیمت بتونه سنگی پلی وان آرکوقیمت بتونه سنگی سوپر آرکوقیمت بتونه سنگی فایبر گلاس آرکوکیلرکیلر آرکولیست قیمت آرکوهاردنرهاردنر آرکو

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.