رنگارنگ اطلس – لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)

رنگ اطلس رنگارنگ اطلس - رنگارنگ اطلس - لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)

لوگوی رنگ اطلس - رنگارنگ اطلس - لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)رنگارنگ اطلس – در یافت و مشاهده جدید ترین لیست قیمت رنگ اطلس.پخش رنگ و چسب محمدی آماده ارسال محصولات رنگارنگ اطلس به تمام نقاط کشور میباشد.

لیست قیمت رنگ اطلس در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

درباره شرکت رنگارنگ اطلس:

این شرکت از سال ۱۳۸۱ با بهره گیری از تجارب و تحقيقات مهندسین با تجربه که خود نیز جزء موسسين شرکت می باشند تولید رنگ مولتی کالر را آغاز نموده. با معرفی محصولات متنوع و جدید و با لحاظ نمودن موضوع جلوگیری از آسیب های زیست محیطی، در ارتقاء سطح توقعات مصرف کنندگان تاثیر به سزایی گذاشته و پایه گذار تحولی مهم در صنعت رنگ ایران گردیده است.

تجربه حضور ديرينه سهامداران شرکت رنگارنگ اطلس در صنعت ساختمان و درک نیاز بازار در این صنعت، و در پی فعالیتهای تحقیقاتی از سال ۱۳۷۶ در زمينه مصالح نوین. ساختمانی به ویژه رنگ مولتی کالر و رنگهای دوستدار محيط زيست و بررسی بازارهای داخلی و بین المللی وهمچنین ارتباط با مراکز علمی و فنی معتبر خارج از کشور انگیزه تاسیس شرکت صنایع رنگ و پوششهای حفاظتی رنگارنگ اطلس گردید.

درمورد متخصصین شرکت:

این شرکت از سال ۱۳۸۱ با بهره گیری از تجارب و تحقیقات مهندسین با تجربه که خود نیز جزء موسسین شرکت می باشند. تولید رنگ مولتی کالر را آغاز نموده و با معرفی محصولات متنوع و جدید و با لحاظ نمودن موضوع جلوگیری از آسیب های زیست محیطی، در ارتقاء سطح توقعات مصرف کنندگان تاثیر به سزایی گذاشته و پایه گذار تحولی مهم در صنعت رنگ ایران گردیده است.

شرکت رنگارنگ اطلس یکی از بزرگترین تولید کننده رنگهای دکوراتیو مولتی کالر ، آکرولیک ، بیمارستانی ، پرایمر است. محصولات مرتبط در بخش ساختمانی ، براساس اهداف و رسالت سازمانی است. همیشه تلاش داشته با استفاده از دانش و تکنولوژی روز با نوآوریهای مستمر در تولید و شیوه اجرا ، پشتیبان مطمئنی برای فعالیت های ساختمانی باشد.

با توجه به استقبال روز افزون از رنگهای مورد نظر که متاسفانه بعلت استفاده از مواد نا مرغوب و پراکندگی و عدم مهارت و نبود نظارت لازمه بر عوامل اجرائی متفرقه،باعث افت کیفیت و دوام و زیبائی رنگهای مربوطه گردیده است که بالطبع مورد نظر شرکت رنگارنگ اطلس نمی باشد.

زیبائی،دوام،پایداری رنگهای دکوراتیو و پوششهای صنعتی شرکت رنگارنگ اطلس امری انفرادی نیست و میبایست مجموعه ای از عوامل تولید،اجرا و نظارت در کنار هم شگفتی بیافرینند.

شرکت توسعه رنگارنگ اطلس ناظر و مجری طراحی داخلی ، اجرای رنگهای دکوراتیو مولتی کالر ، آکرولیک ، بیمارستانی ، پرایمر ، مواد خشک پلیمری ترمیم کننده بنا ، آب بندهای محسوس و نامحسوس ، عایقهای ایزو روف

ویژگی های رنگ پلاستیک رنگارنگ اطلس:

 • پایه آب
 • بدون بوی نامطبوع
 • پوشش دهی نسبتا مطلوب
 • سرعت خشک شدن بالا
 • بدون سرب و فرمالین
 • قیمت مناسب

لیست محصولات تولیدی رنگ اطلس:

 • رنگ نما
 • رنگ اکریلیکی
 • ضد زنگ
 • رنگ روغنی
 • رنگ پلاستیک
 • بتونه اکریلیکی

لیست قیمت رنگ اطلس (رنگارنگ اطلس) :

توجه : لیست قیمت قدیمی رنگ اطلس نیز در سایت قرار داده شده است و این لیست منقضی شده است و صرفا جهت آگاهی و اطلاع شما! در سایت قرار داده شده است.

* لیست قیمت رنگ اطلس که در ادامه این متن قرار داده شده است به روز میباشد و در حال اجرا میباشد.

لیست قیمت مورخ 99/04/01

 صفحه اول

 

رنگ اطلس لیست قیمت رنگ اطلس - رنگارنگ اطلس - لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)

صفحه دوم

رنگ اطلس لیست قیمت رنگ اطلس1 - رنگارنگ اطلس - لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)

 

صفحه سوم

 

رنگ اطلس لیست قیمت رنگ اطلس2 - رنگارنگ اطلس - لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)

 

صفحه چهارم

 

رنگ اطلس لیست قیمت رنگ اطلس3 - رنگارنگ اطلس - لیست قیمت رنگ اطلس (جدیدترین)

 

 

دسترسی به لیست قیمت های قدیمی رنگ اطلس :

توجه : لیست قیمت های درج شده در این زیر فاقد اعتبار بوده و میبایست از جایگزین جدید آنان استفاده شود.

قرار دادن این لیست قیمت ها صرفا جهت اطلاع و آگاهی شما میباشد لذا دیگر اعتباری ندارند.

مشاهده لیست قیمت ها :

لیست قیمت موزخ سال 98 :

شما میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر سفارشات محصولات  را ثبت کنید:

شماره های تماس:

0263-4250613 (دفتر)
026-34278045 (دفتر)
0912-3901008 (همراه)
0912-0176550 (همراه)
0912-0176547 (مدیریت)

یا لینک های زیر  :

تماس با ما

کاتالوگلیست قیمت

اطلسپخش رنگ اطلسخرید رنگ اطلسرنگ اطلسرنگ روغنی اطلسرنگارنگ اطلسروغنی مات اطلسشرکت رنگ اطلسشرکت رنگارنگ اطلسفروش رنگ اطلسفروش رنگارنگ اطلسلیست قیمت اطلسلیست قیمت رنگ اطلسلیست قیمت رنگارنگ اطلسمولتی کالرنماینده رنگ اطلس در تهراننماینده رنگ اطلس در کرجنیم پلاستیک اطلس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *