لیست قیمت و کاتالوگ محصولات شرکت رنگسازی فرازپیشه

محصولات رنگ فراز پیشه - لیست قیمت و کاتالوگ محصولات شرکت رنگسازی فرازپیشه

پخش رنگ محمدی نماینده و عاملیت پخش و توزیع تمامی محصولات شرکت رنگسازی فرازپیشه در تهران و کرج میباشد .

پخش و فروش تمامی رنگ های روغنی و پلاستیکی و ضدزنگ و سوله ای و جدولی شرکت رنگسازی فرازپیشه

تنها پخش رنگ در ایران با ارسال بار به تمام نقاط کشور ایران.

توجه: تمامی لیست قیمت های این شرکت در پایین این صفحه قرار میگیرد. لطفا به تاریخ اجرای لیست قیمت ها توجه کنید

دریافت لیست قیمت و کاتالوگ محصولات فرازپیشه

تمامی لیست قیمت های موجود در سایت پخش رنگ محمدی ، امکان بروز رسانی دارند.

شركت رنگ و رزین فرازپیشه توانسته سرمایه جلب اعتماد مشتری و جذب نیروی انسانی متخصص را كسب نماید

اين شركت در سال 1384 تلاشهاي بسياري براي صادرات توليدات خود به كشور هاي همسايه انجام داده كه به نتايج خوبي نيز دست يافته و در بازار كشور هاي همسايه جايگاه خوبي باز كرده است.

رنگ فرازپيشه در اواخر سال 1382 با افتتاح فاز جديد راكتور 20 تني خود ، افزون بر توليد آلكيدهاي مختلف توانايي تصفيه انواع حلال هاي مصرفي شركت هاي همكار خود را در كوتاه ترين زمان و بالاترين كيفيت دارد. شركت رنگ فرازپيشه در اكثر نقاط ايران نمايندگي هاي فعال با افرادي مجرب در زمينه فروش دارد.لذا شما عزيزان با تماس به هر يك از نمايندگي ها در هر نقطه مورد نظر مي توانيد بالاترين و مطلوب ترين خدمات و سرويس دهي را در اختيار داشته باشيد.

پخش رنگ محمدی نماینده و عاملیت فروش تمامی محصولات شرکت رنگسازی و رزین فرازپیشه میباشد

برگرفته از شرکت رنگسازی و رزین فرازپیشه :

روزهاي زندگي ما، متأثر از رنگ هاست. طرح هاي تزييني اتاق مي توانند به روح ما طراوت ببخشند. لباس هاي ورزشي با رنگ هاي روشن، مي توانند سطوح انرژي بدن را افزايش دهند.

رنگ غذا و بشقاب مي تواند محرك اشتها باشد. يك دسته نرگس زرد، در باغچه ي بهاري به ما شادي و شعف مي بخشد و رنگ هاي قرمز و نارنجي درختان پاييزي،‌ممكن است موجب سرگرمي مان شوند.

بطور کلی از رنگ علاوه بر ایجاد زیبائی محیط، جهت حفاظت اشیاء در مقابل عوامل طبیعی و سببی از قبیل ضربه، خراش، سائیدگی، مواد شیمیائی، حلالها، آب و هوای جوی و غیره استفاده میگردد و بندرت دیده شده است که سطح یک جسم مورد دید را فقط با رنگ حفاظتی بپوشانند و از رنگ رویه تزئینی استفاده ننمایند.

 شركت رنگ و رزين فرازپيشه توانسته طي بيش از چهار دهه فعاليت مستمر خود در ارائه محصولات با كيفيت و پايدار،  مهمترين و بزرگترين سرمايه ها را كه همانا جلب اعتماد مشتري و جذب نيروي انساني متخصص است را كسب نمايد. برخورداري از نيروي انساني شايسته و متخصص با تجربيات ميداني و حرفه اي  كه اعتقاد به رعايت استانداردها و مشتری مداری داشته و دارند، رمز موفقیت شرکت فراز پیشه می باشد.

امید است بتواند با تلاش پيگير ، رضايت شما مشتريان گرامي را فراهم نماید.

جهت سفارش هر یک از محصولات شرکت فرازپیشه با واحد فروش پخش رنگ محمدی تماس حاصل فرمایید

جهت مشاهده و دانلود لیست قیمت شرکت رنگ فرازپیشه با توجه به راهنمایی ها بر روی نوشته مورد نظر کلیک نمایید.

 

کاتالوگلیست قیمت

farazpisheآدرس رنگ فرازپیشهپخش رنگ محمدیتینر های فرازپیشهرنگ پلاستیک فرازپیشهرنگ روغنی فرازپیشهرنگ فرازپیشهشرکت رنگ فرازپیشهفراز پیشهفرازپیشهکاتالوگ فرازپیشهکاتالوگ محصولات فرازپیشهکارخانه فرازپیشهلیست قیمت جدید فراز پیشهلیست قیمت فرازپیشهلیست قیمت محصولات فراز پیشهمحمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *