تاریخچه ای از صنایع شیمیایی رنگ بارگ بهمراه دریافت آخرین و بروزترین لیست قیمت تمامی محصولات روغنی ، پلاستیکی ، نیم پلاستیکی ، اکریلیک ، ضدزنگ ، سوله ای و … بارک با کاتالوگ رنگبندی و کد های رنگ صنایع شیمیایی بارک

صنایع رنگ بارک - لیست قیمت و کاتالوگ صنایع رنگ بارک

تاریخچه

صنایع رنگ بارک در سال 1358 تأسیس گردید. این واحد با فعالیت در عرصه تولید انواع رنگ، تینر، چسب و رزین گامی ارزنده در پیش برد صنایع رنگ سازی ایران نیز در بر داشته است.

صنایع رنگ بارک در راستای فناوری روز جهان با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و مجرب و امکانات آزمایشگاهی مدرن و مرکز تحقیقات صنعتی R&D توانسته است با تنوع تولید بیشتر از 400 نوع محصول، در این عرصه حضور فعال و چشمگیری را در سراسر کشور ایران و منطقه و صادرات به اکثر کشور های آسیایی-آفریقایی و اروپایی داشته باشد.
محصولات این واحد با نام های تجاری بارک، ساختمان، شکوفه به بازار مصرف عرضه می گردد. صنایع رنگ بارک با پشتوانه کنترل کیفی دقیق، محصولات خود را به مدت ده سال گارانتی می نماید.

مطلب پیشنهادی:  لیست قیمت و کاتالوگ محصولات صنایع شیمیایی تینر بیات

پخش رنگ محمدی به عنوان نماینده و عاملیت فروش رنگ بارک آماده ارسال تمامی محصولات به تمام نقاط ایران میباشد.

کاتالوگ رنگ بارک

بارک کاتالوگ2 1024x724 - لیست قیمت و کاتالوگ صنایع رنگ بارک

مرکز کنترل کیفیت

مرکز کنترل کیفیت این واحد تحت نظارت مستقیم سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی اداره می شود.

که مواد اولیه مصرفی و خط تولید و در نهایت کالای تولید شده را با توجه به تدوین استاندارد ایران و استاندارد های جهانی تحت کنترل قرار می گیرند.

بدیهی است سوابق کیفیتی کلیه محصولات با توجه به گارانتی صنایع رنگ بارک، در کنترل این واحد می باشد.

نظر به توجهات خاص مدیریت صنایع رنگ بارک در جهت ارتقای روز افزون واحد QC با تلاش دست اندرکاران، اقدامات مؤثری صورت پذیرفته است و بدین منظور با به کارگیری کادر مجرب دانشگاهی و متخصصین صنعت رنگ و پلیمر و ارتقای همه جانبه امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، گام بلندی در جهت نیل به اهداف پیش بینی شده برداشته و به صورت موازی با بررسی بازار و ارزیابی پیشرفت های تکنولوژی صنعت رنگ و پلیمر، همواره در نوآوری پیشگام بوده و خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  لیست قیمت رنگ و رزین مشمول استاندارد اجباری

جهت سفارش هر یک از محصولات صنایع رنگ بارک با واحد فروش پخش رنگ محمدی تماس حاصل فرمایید.

کاتالوگ رنگ بارگ - رنگبندی و کدها

بارک کاتالوگ1 1024x724 - لیست قیمت و کاتالوگ صنایع رنگ بارک

مرکز تحقیق و توسعه

این واحد از مهم ترین واحد های فعال در صنایع رنگ بارک می باشد که در راستای توسعه کمی و کیفی تولیدات خود مطابق استانداردهای نوین جهانی فعالیت ممتازی را ارائه می نماید و با نگرش به آینده رو به رشد صنایع کشور و ارزیابی دقیق نیاز مشتریان و مصرف کنندگان، سهم به سزایی در جلب رضایت مشتریان گرامی دارد.

نظر به توجهات خاص مدیریت صنایع رنگ بارک در جهت ارتقای روز افزون واحد R&D با تلاش تمام دست اندرکاران، اقدامات مؤثری صورت پذیرفته است و بدین منظور با به کارگیری کادر مجرب و دانشگاهی و متخصصین صنعت رنگ و پلیمر و ارتقای همه جانبه امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، گام های بلندی در جهت نیل به اهداف پیش بینی شده برداشته است و به صورت موازی با بررسی بازار و ارزیابی پیشرفت های تکنولوژی صنعت رنگ و پلیمر، همواره در نو آوری پیشگام بوده و خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  لیست قیمت سنباده و پوساب های اسمیردکس یونانی

صنایع رنگ بارک دارای لیست قیمت های مختلف در تاریخ ها متفاوت میباشد . جهت اطلاعات بیشتر از راهنمایی زیر استفاده نمایید.

کاتالوگلیست قیمت

بارکدانلود لیست قیمت بارکرنگ بارکصنایع رنگ بارکصنایع شیمیایی رنگ بارکعاملیت فروش رنگ بارکفروش رنگ بارک در تهرانفروش رنگ بارک در کرجکاتالوگ رنگ بارکلیست قیمت رنگ بارکلیست قیمت شماره 128 بارکلیست قیمت شماره 129 بارکلیست قیمت شماره 132 بارکلیست قیمت شماره 133 بارکنمایندگی رنگ بارک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .