لیست قیمت رنگ پارس بهار

آخرین لیست قیمت پارس بهار

تصویر پست لیست های قیمت پارس بهار


 

parsbahar - لیست قیمت رنگ پارس بهارلیست قیمت رنگ پارس بهار – شرکت تولیدی شیمیایی پارس بهار و پارس بهاران در سال ۱۳۶۵ با همت و تلاش مستمر مدیریت مجموعه ؛آقای جواد میر محمدی ، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع رنگ ها ی امولوسیونی ( پلاستیک و نیمه پلاستیک )آغاز نمود. آقای جواد میر محمدی پایه گذار مجموعه پارس بهاران پیش از تاسیس این شرکت ، از سال ۱۳۵۳ با صنعت رنگ مانوس و در این زمینه فعالیت مستمر داشته اند . همواره هدف اصلی ایشان ارتقای روز افزون کیفیت محصولات و به طبع آن رضایمندی مشتریان عزیز بوده است ، تا آنجا که در سالهای تحریم و کمبود مواد اولیه با تلاش ایشان بهترین مواد اولیه از معتبرترین برندهای اروپایی و ژاپنی تهیه و به مصرف رسید و تا امروز این روند را حفظ کرده و با یاری پروردگار و حمایت مصرف کنندگان گرامی ادامه خواهیم داد .(لیست قیمت رنگ پارس بهار در پایین صفحه درج شده است.)

با توجه به اهداف تعیین شده در برنامه طرح توسعه برای تولید سایر محصولات مورد نیاز در صنعت ساختمان با تجهیز آزمایشگاه و استقرار نظام کنترل کیفی در مراحل مختلف ، ( انتخاب و تامین مواد اولیه تا محصول نهایی ) و بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآمد / نتیجه تحقیقات به تولید رنگ های الکیدی هوا خشک و آستری های مخصوص ، رنگ های سوله و….و در نهایت نسل جدید رنگ های اکریلیک پایه آب دوستدار محیط زیست با بالاترین کیفیت انجامید. نوآوری وبه روزرسانی محصولات با تکنولوژی جدید (نانوذرات) نیز در ستور کار قرار دارد. محصولات استاندارد این تولیدی با توجه به کیفیت مطلوب خود جایگاه خاصی در بازار دارد .

مدیران و مهندسین پارس بهار و پارس بهاران همواره در پی ارتقای سطح کیفی و نوآوری در این صنعت می باشند و بازارهای بالقوه خارجی نیز در دستور کار قرار دارد که به همت مدیران و کمک فکری و راهنمایی مصرف کنندگان عزیز به این مهم نیز دست میابیم.

رضایت شما مشتریان محترم ، افتخار ماست.

محصولات شرکت پارس بهار به صورت فروش ویژه و تعداد محدود در پخش رنگ محمدی به فروش میرسد.شما میتوانید سفارشات خود را به صورت تلفنی و به صورت مجازی برای ما ارسال کنید.توجه کنید که چون تعداد محدود میباشد پس الویت با افرادی میباشد که زود تر اطلاع رسانی کنند.

همچنین لیست قیمت رنگ پارس بهار در پایین همین صفحه قراردارد و شما میتوانید مشاهده کنید.

همچنین برای مشاهده در سایز واقعی روی عکس کلیک کنید.

دانلود لیست قیمت قدیمی تر شرکت پارس بهار :

کاتالوگلیست قیمت

پارسپارس بهارپارس بهارانپارس بهارهپخش رنگ پارس بهارپلاستیک درجه 1 پارس بهارپلاستیک درجه 2 پارس بهارپلاستیک درجه ذو پارس بهارپلاستیک درجه یک پارس بهاردرباره شرکت پارس بهاررنگ پارس بهاررنگ درجه 1 پارس بهاررنگ درجه 2 پارس بهاررنگ درجه یک پارس بهاررنگ دو یک پارس بهاررنگ ممتاز استاندارد پارس بهاررنگ نیم پلاستیک پارس بهاررنگ نیم پلاستیک پارس بهاره پارس بهاررنگ نیم پلاستیک درجه دو پارس بهاررنگ نیمه پلاستیک روناسشرکت پارس بهارکاتالوگ پارس بهارکاتالوگ محصولات پارس بهارکارخانه پارس بهارلیست قیمت پارس بهارلیست قیمت محصولات پارس بهارمادر رنگ پارس بهارمادر رنگ زرد پارس بهارمادر رنگ سبز پارس بهارمادر رنگ قرمز پارس بهارمادر رنگ قهوه ای پارس بهارمادر رنگ گل ماش پارس بهارمادر رنگ مشکی پارس بهارمادر رنگآبی پارس بهارمحصولات پارس بهارنماینده رنگ پارس بهارنماینده رنگ پارس بهار در تهراننماینده رنگ پارس بهار در کرجنیم پلاستیک پارس بهارنیم پلاستیک پارس بهاران

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *