لیست قیمت+کاتالوگ محصولات رنگ (رنگارنگ) اطلس


لیست قیمت محصولات رنگارنگ اطلس در تاریخ 98/04/16 بروزرسانی شده است .

شرکت رنگارنگ اطلس اولین و بزرگترین تولید کننده رنگهای دکوراتیو مولتی کالر ، آکرولیک ،بیمارستانی،پرایمر، SREP سایر محصولات مرتبط در بخش ساختمان،براساس اهداف و رسالت سازمانی،همیشه تلاش داشته با استفاده از دانش و تکنولوژی روز با نوآوریهای مستمر در تولید و شیوه اجرا،پشتیبان مطمئنی برای فعالیت های ساختمانی باشد.

با توجه به استقبال روز افزون از رنگهای مورد نظر که متاسفانه بعلت استفاده از مواد نا مرغوب و پراکندگی و عدم مهارت و نبود نظارت لازمه بر عوامل اجرائی متفرقه،باعث افت کیفیت و دوام و زیبائی رنگهای مربوطه گردیده است که بالطبع مورد نظر شرکت رنگارنگ اطلس نمی باشد.

زیبائی،دوام،پایداری رنگهای دکوراتیو و پوششهای صنعتی شرکت رنگارنگ اطلس امری انفرادی نیست و میبایست مجموعه ای از عوامل تولید،اجرا و نظارت در کنار هم شگفتی بیافرینند.

شرکت توسعه رنگارنگ ناظر و مجری طراحی داخلی،اجرای رنگهای دکوراتیو مولتی کالر ، آکرولیک،بیمارستانی،پرایمر،SREP،مواد خشک پلیمری ترمیم کننده بنا،آب بندهای محسوس و نامحسوس،عایقهای ایزوروف

لیست قیمت محصولات رنگارنگ اطلس

کاتالوگلیست قیمت

اطلسپخش رنگ اطلسخرید رنگ اطلسرنگ اطلسرنگارنگ اطلسروغنی مات اطلسشرکت رنگ اطلسشرکت رنگارنگ اطلسفروش رنگ اطلسفروش رنگارنگ اطلسلیست قیمت رنگ اطلسلیست قیمت رنگارنگ اطلسمولتی کالرنماینده رنگ اطلس در تهراننماینده رنگ اطلس در کرجنیم پلاستیک اطلس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

ساعات پاسخگویی تلفنی تنها در 'وقت اداری' انجام میشود و خارج از این ساعات امکان برقراری ارتباط میسر نمیباشد !!!

جهت ارتباط با ما در خارج از ساعات اداری شرکت از طریق فرم تماس بالا و یا تلگرام های شرکت ارتباط برقرار کنید . از تماس پایین سمت چپ سایت نیز میتوان استفاده کرد.

ایمیل

Info@Pm133.ir

شماره تماس

۰۶۱۳ ۴۲۵ ۳ - ۰۲۶

آدرس

کرج،۴۵ متری گلشهر،خ مخابرات،پخش محمدی