لیست قیمت و کاتالوگ محصولات رنگسازی آق رنگ

آق رنگ - لیست قیمت و کاتالوگ محصولات رنگسازی آق رنگ

پخش و فروش تمامی محصولات صادراتی شرکت رنگسازی آق رنگ تولید کننده انواع رنگ های روغنی ، پلاستیک ، نیم پلاستیک ، پرامیر و پرایمین ، آکریلیک و چسب چوب با بهترین کیفیت و قیمت – پخش رنگ محمدی عاملیت و نماینده پخش شرکت آق رنگ در ایران میباشد.

AKRenk 6 263x210 - لیست قیمت و کاتالوگ محصولات رنگسازی آق رنگشرکت رنگسازی آق رنگ با هدف تولید انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی در سال ۱۳۷۱ تاسیس گردید و از سال ۱۳۷۲ فعالیت تولیدی رسمی خود را آغاز کرده است.

همه ی واحدهای موثر بر کیفیت با برخورداری از سیستم  مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید محصولات با کیفیت بالا،  رضایت و خلق ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، گام بر می دارند.

این شرکت از سال  ۸۳ صادرات به کشور های آسیای میانه به ویژه ترکمنستان را آغاز کرد و از سال ۸۶تا کنون به عنوان صادر کننده ی نمونه فعال بوده است.

 

شرکت آق رنگ تولید کننده انواع رنگ های پلاستیک ، نیم پلاستیک ، روغنی ، مادررنگ ، انواع بتونه و رنگ های اکریلیک پایه آب با تولیدات ملی میباشد.

صادرات به کشور های :تاجیکستان و ترکمنستان و قزاقزستان

پخش رنگ محمدی نماینده و عاملیت فروش تمامی محصولات شرکت رنگسازی آق رنگ میباشد

کاتالوگ آق رنگ

کاتالوگ آق رنگ - لیست قیمت و کاتالوگ محصولات رنگسازی آق رنگ

با هدف تولید انواع رنگهای صنعتی و ساختمانی در سال 1371 تاسیس گردید‌ و به عنوان صادر کننده ی نمونه از سال 86 تاکنون فعال بوده است‌‌، هدف اصلی سازمان تولید مطابق بانیاز مشتری و استانداردهای ملی و بین المللی می باشد، شرکت آق رنگ با استفاده از ماشین آلات مدرن، تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با کیفیت بالا تولید نموده که منطبق با استانداردهای ملی ایران می باشد.

رنگهای ساختمانی آق رنگ برای مصارف ساختمانی طراحی گردیده و روی سطوح مختلف مانند فلز، گچ، چوب و غیره قابل استفاده است.

رنگهای پایه حلال در برابر عوامل خورنده عوامل شیمیایی مواد اکسنده، مواد قلیایی مقاوم هستند از خصوصیات دیگر این پوشش‌ها براقیت زیاد و دوام برق خوب می باشد.
آزمایشگاه دارای واحد کنترل کیفی و واحد تحقیق و توسعه می باشد، که با استفاده از دانش فنی روز و دستگاه‌های جدید در جهت بهبود کیفیت و تولید محصولات جدید همواره فعال است.

جهت ثبت سفارش هر یک از محصولات شرکت رنگسازی آق رنگ با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود لیست قیمت شرکت رنگسازی آق رنگ با توجه به راهنمایی ها بر روی نوشته کلیک نمایید.

کاتالوگلیست قیمت

AK RenkAK Renk paintآق رنگآق رنگ در تهرانآق رنگ در کرجآق رنگ در گلستانآق قلارنگ AK-300 آق رنگرنگ AK-400 آق رنگرنگ AK-600 آق رنگرنگ AK-800 آق رنگرنگ اکریلیک آق رنگرنگ پایه آب آق رنگرنگ پلاستیک آق رنگرنگ های روغنی آق رنگرنگ های نیم پلاستیک آق رنگضدزنگ های آق رنگلیست قیمت آق رنگلیست قیمت جدید آق رنگمادر رنگ های آق رنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *