لیست قیمت+کاتالوگ محصولات مهدرنگ


لیست قیمت محصولات مهدرنگ در تاریخ 98/05/01 بروزرسانی شد .

 

QR code

مدیر و متخصصان این شرکت با گردآوری امکانات فنی، تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و نیز بهره گیری از دانش روز قادر به طراحی، ساخت و اجرای انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی و حفاظتی بر اساس نیاز واحد های صنعتی و مطابق با استانداردهای روز جهانی به صنایع کشور می باشد.

 

شركت صنایع رنگسازی مهدرنگ پردیس(مهدرنگ) توانسته طی بیش از چندین سال فعالیت مستمر خود در ارائه محصولات با كیفیت و پایدار، مهمترین و بزرگترین سرمایه ها را كه همانا جلب اعتماد مشتری و جذب نیروی انسانی متخصص است را كسب نماید.رنگ مهدرنگ  در اكثر نقاط ايران نمايندگي هاي فعال با افرادي مجرب در زمينه فروش دارد.لذا شما عزيزان با تماس به هر يك از نمايندگي ها در هر نقطه مورد نظر مي توانيد بالاترين و مطلوب ترين خدمات و سرويس دهي را در اختيار داشته باشيد.

 

کاتالوگلیست قیمت

آدرس کارخانه مهدرنگپخش رنگ محمدیحسین مهدلوسایت مهدرنگکاتالوگ محصولات مهدرنگکاتالوگ مهدرنگکارخانه مهدرنگلیست قیمت محصولات مهدرنگلیست قیمت مهدرنگمحصولات مهدرنگمحمدیمهد رنگمهدرنگمهدلو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

ساعات پاسخگویی تلفنی تنها در 'وقت اداری' انجام میشود و خارج از این ساعات امکان برقراری ارتباط میسر نمیباشد !!!

جهت ارتباط با ما در خارج از ساعات اداری شرکت از طریق فرم تماس بالا و یا تلگرام های شرکت ارتباط برقرار کنید . از تماس پایین سمت چپ سایت نیز میتوان استفاده کرد.

ایمیل

Info@Pm133.ir

شماره تماس

۰۶۱۳ ۴۲۵ ۳ - ۰۲۶

آدرس

کرج،۴۵ متری گلشهر،خ مخابرات،پخش محمدی