لیست قیمت محصولات رنگسازی روناس

رنگ ستزی روناس - لیست قیمت محصولات رنگسازی روناس

لیست قیمت شرکت رنگسازی روناس–این لیست قییمت منقضی شده است

 شرکت تولیدی و شیمیایی روناس با ۴۰ سال سابقه در تولید انواع رنگ های صنعتی , دریایی و ساختمانی با بهره گیری از ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته و با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت , تلاش روز افزون خود در جهت تامین رضایت مشتریان و مصرف کنندگان به کار کرفته است.

این شرکت دارای ۴ خط کامل تولید به ظرفیت ۲۸۰۰۰ تن انواع رنگ و پوشش های حفاظتی و ۲ خظ تولید رزین به ظرفیت ۱۴۰۰۰ تن و ۵ خط تولید قوطی و لوازم بسته بندی به ظرفیت ۴۰۰۰ تن در سال می باشد .

ronass pm133.ir - لیست قیمت محصولات رنگسازی روناس

.: جعبه دانلود پخش رنگ محمدی :. حجم : ۷۷۴ کیلو بایت فرمت : PDF

دانلود / دریافت محصولات رنگسازی روناس :

inbox1 - لیست قیمت محصولات رنگسازی روناس دریافت لیست قیمت محصولات رنگسازی روناس

inbox - لیست قیمت محصولات رنگسازی روناس دریافت کاتالوگ محصولات رنگسازی روناس

 

۱-جهت راحتی شما عزیزان ، فایل ها به صورت آنلاین نمایش داده میشود.درصورت تمایل میتوانید دانلود کنید.

۲- برای دیدن تمامی محصولات + کاتالوگ + لیست قیمت به اینجا بروید.

۳-میتوانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید و تعداد و موجودی کالا های پخش رنگ محمدی را مشاهده کنید.

 

شرکت روناس افتخار دارد با دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران , گواهینامه های کیفیت محصول از شرکت لوید آلمان , گواهینامه مطابقت پوشش های دریایی با ضوابط IMO و محیط زیست دریایی از DNV نروژ و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از موسسه استاندارد بریتانیا , گواهینامه مدیریت کیفیت در پایش و اندازه گیری رضایت مشتری ISO 10004:2010 از موسسه ICS انگلستان , ۷ بار به عنوان واحد نمونه کیفیت از طرف وزارت صنایع و معادن و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران انتخاب شده و در سال ۱۳۸۶ به عنوان واحد صنعتی نمونه کشور مفتخر به دریافت تندیس و لوح افتخار گردیده است . همچنین در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را از وزارت صنعت,معدن و تجارت و انجمن حمایت از مصرف کنندگان دریافت نموده و در سال ۱۳۹۱ گواهینامه مطابقت محصولات با ضوابط اتحادیه اروپا و مجور عرضه محصولات در بازارهای اروپا CE را دریافت کرده است . شرکت رنگ سازی روناس از واحد های برگزیده سازمان حفاظت محیط زیست و داری گواهینامه صنعت سبز می باشد .

آزمایشگاه مرکزی روناس به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران , سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO/IEC – 17025 را مستقر نموده و بر این اساس توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز صنایع به ویژه صنعت رنگ را در سطح کشور دارا می باشد . مرکز تحقیقات رنگ و توسعه محصول شرکت روناس نیز با در اختیار داشتن امکانات گسترده و کوشش بی وقفه سهم قابل توجهی در جهت ارتقا کیفیت و تولید محصولات جدید و پاسخگویی به نیاز مشتریان داشته است.

کارشناسان شرکت روناس در واحدهای مهندسی فروش و خدمات پس از فروش از طریق ایجاد مکانیزم های ارتباطی با مشتریان ، با ارائه مشاوره فنی ، بازرسی و آموزشهای مورد نیاز کارفرمایان , پیمانکاران و بازرسان فعال در حوزه رنگ می کوشند تا در ارتقا سطح کیفی پوششهای ضد خوردگی در پروژه های صنعتی کشور عزیزمان نقش سازنده ای ایفا نمایند.

لیست قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *