لیست قیمت+کاتالوگ محصولات هاویلوکس+لیست قیمت ۹۶/۸/۲۰

لیست قیمت هاویلوکس - لیست قیمت+کاتالوگ محصولات هاویلوکس+لیست قیمت ۹۶/۸/۲۰

PM133 IR havilux - لیست قیمت+کاتالوگ محصولات هاویلوکس+لیست قیمت ۹۶/۸/۲۰شرکت رنگسازی هاویلوکس در سال ۱۳۳۹ شمسی تاسیس و بمنظور تولید انواع رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی و صنعتی به بهره‌برداری رسید. با افزایش حجم تولید محصولات، محل کنونی شرکت در زمینی به مساحت پنجاه هزار متر مربع در ده کیلومتری غرب تهران (حدفاصل بزرگراه و جاده مخصوص تهران ـ کرج) آماده گردید و شرکت به مکان اخیر انتقال یافت. واحد تولید رزین شرکت در سال ۱۳۷۳ بااستفاده از ماشین‌آلات مدرن اروپایی راه‌اندازی گردید که علاوه بر مصارف داخلی شرکت، بخشی از مصارف سایر تولیدکنندگان رنگ را نیز تامین می‌نماید.

در سال ۱۳۷۸ واحد تولید پوشش‌های پودری بر اساس دانش فنی شرکت HYUNDAI کره و تحت لیسانس شرکت مذکور و با استفاده از مدرن‌ترین ماشین‌آلات، مورد بهره‌برداری قرار گرفت و در حال حاضر نیازهای بخش مهمی از صنایع داخلی را بویژه در بخش لوازم خانگی، قطعات خودرو و صنایع فلزی پاسخگوست.

تولید نسل جدید رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی پایه آب در سال ۱۳۸۴ بر اساس دانش فنی گروه شرکت‌های کاپارول آلمان (DAW – CAPAROL) و با استفاده از نام‌تجاری آن گروه آغاز گردید.

 

در حال حاضر، شرکت رنگسازی هاویلوکس شامل سه کارخانه تولید رنگ‌های مایع ساختمانی و صنعتی، تولید پوشش‌های پودری، و تولید رزین‌های آلکیدی است. ظرفیت اسمی تولید سالیانه فعلی شرکت، بالغ بر ۲۰٫۰۰۰ تن انواع رنگ‌های مایع ساختمانی و صنعتی، ۴٫۰۰۰ تن انواع پوشش‌های پودری، و ۵٫۰۰۰ تن انواع رزین‌های آلکیدی می‌باشد.

شرکت رنگسازی هاویلوکس بمنظور همگامی با دانش و فن‌آوری روز و افزایش قابلیت پاسخگویی به خواست‌ها و نیازهای متنوع مصرف‌کنندگان، آزمایشگاه مرکزی تحقیق و توسعه خود را در سه بخش رنگ‌های مایع، پوشش‌های پودری و رزین تجهیز نموده که با بهره‌گیری از دانش و تجارب طولانی متخصصین خود، فعالیت‌های پژوهشی گسترده‌ای را هدایت می‌نمایند. همچنین تولید محصول در هر یک از کارخانجات، تحت نظارت آزمایشگاه‌های مستقل کنترل کیفیت مربوطه قرار دارد.

شرکت رنگسازی هاویلوکس از سال ۱۳۷۷ نسبت به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استانداردهای ISO سری ۹۰۰۰ اقدام نموده و موفق به ثبت سیستم و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت از موسسه QMI کانادا گردیده است. محصولا ت شرکت رنگسازی هاویلوکس به سه گروه اصلی زیر قابل طبقه بندی است:

 1. رنگ‌هـا و روکش‌های مایع :

  1. ۱ـ۱ـ رنگ‌های ساختمانی و تزئینی
  2. ۱ـ۲ـ رنگ‌ها و پوشش‌های صنعتی :

   1. ۱ـ۲ـ۱ـ پوشش‌های هواخشک
   2. ۱ـ۲ـ۲ـ رنگ‌ها و پوشش‌های کوره‌ای
   3. ۱ـ۲ـ۳ـ پوشش‌های حفاظتی
  3. ۱ـ۳ـ نسل جدید رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی پایه‌آب

   1. ۱ـ۳ـ۱ـ رنگ‌ها و پوشش‌های سطوح داخلی
   2. ۱ـ۳ـ۲ـ رنگ‌ها و پوشش‌های سطوح خارجی و نما
   3. ۱ـ۳ـ۳ـ رنگ‌ها و پوشش‌های Do It Yourself
 2. پوشش‌های پودری :

  1. ۲ـ۱ـ سیستم‌های پلی‌استر
  2. ۲ـ۲ـ سیستم‌های هیبرید اپوکسی ـ پلی‌استر
  3. ۲ـ۳ـ سیستم‌های اپوکسی
  4. ۲ـ۴ـ سیستم‌های اکریلیک
  5. ۲ـ۵ـ سیستم‌های پلی‌یورتان
 3. رزین‌هـا :

  1. ۳ـ۱ـ رزین‌های آلکیدی بلند روغن
  2. ۳ـ۲ـ رزین‌های آلکیدی متوسط روغن
  3. ۳ـ۳ـ رزین‌های آلکیدی کوتاه روغن
  4. ۳ـ۴ـ رزین‌های آلکیدی اصلاح شده

با عرض پوزش لیست قیمت جدید  از این شرکت موجود نمیباشد.

عضویت در اینستاگرام و تلگرام پخش رنگ محمدی

کاتالوگلیست قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *