لیست قیمت محصولات ممتاز بل گستر(چسب دلتا)+کاتالوگ - پخش رنگ و چسب محمدی

لیست قیمت محصولات ممتاز بل گستر(چسب دلتا)+کاتالوگ

لیست قیمت ممتاز بل گستر

چسب دلتا


تاریخ به روز رسانی لیست قیمت : 98/2/1

درباره شرکت دلتا :

لوگوی شرکت ممتاز بل گستر(چسب دلتا)

شرکت صنایع شیمیایی ممتاز بل گستر (چسب دلتا) در سال 1380 ،بعد از 40 سال سابقه درخشان در تولید چسب و تجربه مديريتي آقای مصطفی نوروززاده و محسن پور رحمت  و با همت وکوشش همکاران تاسیس و راه اندازی شده است.

چسب دلتا  با توجه به نیاز امروز جامعه و جوابگویی به انتظارات مصرف کنندگان گرامی با شعار ” تجربه ای کهن، اندیشه ای نو” در زمینه تولید چسب برنامه ریزی کرده و در این راه پیشرفت های چشمگیری داشته است.

این شرکت تولید کننده انواع چسبهای صنعتی، عمومی و ساختمانی جهت مصارف مختلف می باشد که از لحاظ کیفیت مطابق با استاندارد های جهانی و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است.

چسب دلتا درطی دوران فعالیت، با تاکید بر توسعه و بهبود سطح کیفیت محصولات و با تکیه بر واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه مجهز ضمن بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد، محصولاتی منطبق با نیازهای مشتریان جهت مصارف گوناگون را تولید و عرضه می نماید. مدیران و مهندسان تولید چسب دلتا از همان سالهای شروع فعالیت اصل را بر بهبود مستمر کیفیت تولید و حفظ منافع مشتری قرار داده اند و اینگونه است که تولیدات نوین چسب دلتا به شدت مورد استقبال عموم فروشندگان و مصرف کنندگان واقع شده است.

شرکت صنایع شیمیائی ممتاز بل گستراز سویی دیگر مفتخر است راه اندازی بالاترین ظرفیت حجم تولید گاز های اکسیژن، نیتروژن و آرگون به صورت مایع و گاز در ایران را اعلام دارد. دلتا گاز فعالیت خود را در زمينه توليد گازهاي طبي،  صنعتي و آزمايشگاهي و ارائه كليه خدمات وابسته به اين صنعت، از سال 1393 آغاز نموده است.

پیشنهاد ما  لیست قیمت رنگ روناس - شرکت تولیدی و شیمیایی روناس

اين واحد با بكارگيري فن آوري هاي روز و نيروهاي كارآزموده و متخصص ايراني سعي نموده استقلال ملي در اين صنعت را حفظ نمايد و روز به روز روند روبه رشد كنترل و افزايش كيفيت در انواع گاز هاي توليدي و ساخت برخی از قطعات مورد نياز را مطابق با استاندارد هاي ملي و جهاني بدست آورد.اين مجتمع توليدي در كنار محصولات خود نسبت به سرويس دهي و ارائه خدمات فني مشاوره نصب و راه اندازي انواع سيستم هاي توليد و توزيع و كنترل كيفيت انواع گاز ها مي باشد .

در ضمن دلتا گاز عضو انجمن صنفي توليد كنندگان گاز هاي طبي و صنعتي كشور مي باشد و از تجربيات و نظرات آنان در پيشرفت مجموعه خود استفاده مي نمايد.

محصولات تولیدی شرکت چسب دلتا:

عایق سفید بام

چسب صنعتی

چسب کاشی

چسب فوری طلایی

چسب مصرف عمومی

چسب فوری دلتا نقره ای

چسب سوپر پی یو

چسب چوب ممتاز

چسب صحافی سوپر

چسب p.v.c

چسب چوب طاووس

لیست قیمت محصولات چسب دلتا :

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت ممتاز بل گستر(چسب دلتا)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *